Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire kockáztattok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire kockáztattok maszturbááskor? 18/F

Figyelt kérdés

Teszem azt nappal, mikor szülők otthon vannak, ti rá mertek rántani a szobátokban?

Szülők mennyire vannak ilyenkor képben a dologgal? Szobátok zárható?



2018. márc. 22. 17:51
 1/8 A kérdező kommentje:

maszturbáláskor*

bocsesz

2018. márc. 22. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon muszaj es tudom, hogy elfoglaltak, akkor egy menetet lenyomok L
2018. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Srácként nehezebb a dolog, a maszti utáni takarítás a legnagyobb buktatója az akciónak.


Az a baj, hogy szinte mindig van valaki itthon, ezért amikor nagyon elkap a vágy, akkor nem tudom hogy hol zavarhassam le titokban.

2018. márc. 22. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen csinálom. De hallom ha valaki jön fel a lépcsőn.
2018. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Srácként is simán megoldható, ha hajlékony vagy. :) Ha le tudod szopni magad, akkor nem kell takarítani, mert simán le lehet nyelni. :) Én majdnem mindig így csinálom. :)
2018. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Továbbá ott van a fürdőszoba is. Nem nyitnak be és nem könnyen leöblíthető...
2018. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fura, h a szuleid atjarohaznak nezik a szobadat... Pedig voltak ők is fiatalok, emlekezhetnenek, hogy megy ez. En is reg voltam fiatal, de nen vagyok amnezias. Na mindegy.

Csinald a WC-n es zsepibe elvezz. Gondolom a WC-ben magad lehetsz...

2018. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, túlnyomórészt a WC-ben szoktam lezavarni, de ott sietnem kell, nem szeretem elkapkodni a dolgot. Az ágyamban sokkal jobb, kényelmesebb és addig csinálhatom ameddig akarom, nem döngetik a mosdó ajtót.


Nem mondom azt, hogy állandóan bejárnak a szobámba, de teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor toppannak be.


A lenyelősdit pedig nem akarom bepróbálni. Nem undorodom a spermámtól, de ez már átlépi ezt a határt.

2018. márc. 23. 15:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!