Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gázak azok a fiúk akik Faceboo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázak azok a fiúk akik Facebookon vagy Chaten ráírnak a lányokra hogy szia mizu? Hány éves vagy? Camsex? Skype?

Figyelt kérdés

Szerintettek gázak azok a fiúk akik egy társkeresőn vagy Chaten ráírnak a lányokra hogy szia mizu ?hány éves vagy ?camsex ?Skype? Ezekel a sablon unalmas egyszerű szövegekel akarják a lányokat a ágyba csábítani de ez nem szánalmas ciki?

Lányok titteket szoktak zaklatni?



2018. márc. 21. 14:53
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
72%
Szerintem a választ te is tudod.
2018. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
perszeh gáz...
2018. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
En az osszes feluleten kapok rengeteg ilyet, szoval nekem mar eleg unalmas
2018. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
megvan ennek is a célközönsége, csak a faék kategóriában...ők meg nem fognak itt vàlaszolni, hogy áá, nem gááz :)
2018. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nevetséges

24N

2018. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Sok ilyet kaptam mar de ilyenekre sosem valaszolok. Ultra gazak
2018. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ettől komolyabb üzenetekre sem válaszolok.
2018. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nevetséges. Mit góndol az ilyen Casanova, hogy igen megyek és rögtön rávetem magam, mert ő akkora teremtés koronája? :D

Akkor inkább mondja meg, hogy "Szia tetszel, de nem szeretnék semmi komolyat, esetleg egy szex alapú kapcsolatra vevő vagy?" Nem mintha ebbe belemennék, de azért még mindig töb esély van arra, hogy ilyesmire válaszolok mint az ilyen balfék szövegre.

2018. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gáz és unalmas
2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Az internetes ismerkedésnek is megvan a maga stratégiája, amit érdemes szem előtt tartani. Az egyik ökölszabály, hogy mindig valami meghökkentővel kell indítani. Nekem, amikor (puszta kíváncsiságból) kipróbáltam a netes ismerkedést, az volt a kedvenc nyitólépésem, hogy megkérdeztem a csajt, lehet-e a környékükön tyúkot lopni? Garantáltan felfigyelt rám, és egy-két napi tipródás után mindig válaszolt is. A legtöbb választ persze nem tettem zsebre, de nem is ez volt a cél. A fő, hogy elindult a kommunikáció, és felkeltettem az érdeklődést magam iránt. A többi meg már adta magát, ahogy kellemesen csalódott az első ítéletében.
2018. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!