Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok! Nektek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok! Nektek volt idősebb pasitok? Mennyivel volt idősebb? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 22:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

9es nem gyűjtöttem be a fél várost

több párom volt de ahogy kiderült hogy szűz vagyok mind leléppet

a második páromnál voltam 18 éves és Ő nem lépet le csak megerőszakolt

utánna 2 évig nem volt senkim

elkerültem tovább tanulni

volt 1,rövidebb 2 hoszzabb azért lett vége mert többet foglalkoztam a sulival hogy sikerüljenek a vizsgáim suli mellett dolgoztam 3 munkahelyen nem sok időm volt a párkapcsolatra így történt az hogy megcsaltak én meg kiraktam Őket

a jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt és már családunk van Minden rendben van időm is van a kapcsolatra és a családra

2018. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem tuom mit takar a fiatalab és az idősebb, és 17 évesen jöttem össze az akkor 23 éves barátommal, most 19 vagyok, ő 24.
2018. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%
Én 19 vagyok, a mostani partnerem pedig 30.
2018. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm volt szeretője 40 volt, ő meg akkor 24, egy rossz kapcsolat után tombolni akart és a pasi tipikus rámozdul minden csajra volt, aki nem tud megállapodni.


elmondása szerint nagyon jó volt a szex, felszabadult, "éljünk a mának" feeling, sok buli, alkohol és előjátékkal, a rossz kapcsolat után nagyon jó volt neki, a pasinak mániája volt a nyalás és a kényeztetés, de nem volt nagy farka és ezzel kompenzálta, de attól még sosem maradt kielégületlen.


Mivel soha nem volt komoly és szexen és bulizáson kívül nem igazán tudtak egyetérteni semmibe, 3 hónapig tartott, elég volt hogy kitombolja magát és utána rendes pasikkal randizzon (mint amilyen én is vagyok:)

2018. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy srác mikor 15 éves voltam, ő 27 volt. Nagyon sokáig próbálkozott, de igazándiból nem volt az esetem (alacsony, köpcös, sokszor ivott, a pesti műegyetemre járt), és bár csattant el néhány csók, nem akartam, hogy ez hosszú távú legyen, főleg nem távkapcsolattal kezdeni. Jó döntés volt, azóta menyasszony vagyok. (22)
2018. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13%
#15: FUjj,hogy tudtad megcsókolni? :/
2018. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Meowka ***** válasza:
75%

Köztem és a párom között 6év van, és teljesen boldogok vagyunk, és jó a sex (Bár lehetne sokkal szadistább is az ágyba)

:)

19L

2018. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Az én párom 9 évvel idősebb nálam,6 éve vagyunk együtt.. megvan köztünk az összhang minden területen a korkülönbség ellenére is.
2018. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%

21 voltam,ő 37

8 évig voltunk együtt.Jó volt a szex,nagyon szerelmes voltam.Azért szakítottunk mert gyereket akartam és ő nem. Most 30 vagyok,a jelenlegi párom 32. Tele vagyunk tervekkel :)

2018. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, ő 41, egy nyaraláson ismerkedtünk meg, és utána két évig együtt voltunk, amíg meg nem ismerkedtem a mostani barátommal. Életem egyik legszebb időszaka volt, a szex nagyon jó volt, kellemes társ volt az élet minden területén.
2018. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!