Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3-4 év együttlét után mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 év együttlét után mennyi szex jött nektek össze heti vagy havi bontásban?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos kb. a harmadára vagy negyedére csökkent. Alig van meg a heti 1 és ez engem nagyon frusztrál.

Hogyan lehetne növelni ezt?


2018. márc. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? Nálunk szinte minden napos volt! Jelenleg nincs párom. Kevés olyan nő van vagy csak én nem találok, akivel lehet egész nap, vagy naponta többször.
2018. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak várj, amíg gyerek lesz, vagy több. Akkor még ritkább lesz. Nálunk is csak a töredéke van, mint a gyerekek előtt. Mondjuk akkor még "ráértünk", most meg mindig van valami a gyerek miatt...

Talán ha már nagyobbak lesznek a gyerekek és önellátóbbak lesznek, mi is kevésbé leszünk leharcoltak estére.

2018. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

heti atlag 7-8-rol lecsokkent 3-4-re (menstruacios heteket nem szamolva). azert csokkent mert felnottunk es dolgozni kezdtunk.

novelni ugy lehet hogy tobbet dugtok. xD szexualizaljatok mindent amit csak lehet. sportoljatok egyutt az meghozza a kedvet, foleg mivel a munka nem fizikalisan veszi tobbnyire igenybe az embereket hanem mentalisan.

2018. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Próbálok közeledni, de semmit se ér.

Ennyire ritka a szexőrült nő? Én ennyi év után is meg tudnám dugni bármikor, pedig azért visszavett ő is a jó formájából...

2018. márc. 19. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi egy minimum volt. 24/L
2018. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

heti 1 frusztrál? LOL


Ahogy előttem írják, nyugodjál meg, ha gyereked lesz, majd örülsz a 2 havonta 1-nek is :D

2018. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap este 9kor szexelek. Aki itt van,itt van,aki nincs,nincs.
2018. márc. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!