Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben? 20/f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 20/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. De szerintem én neki nem. Nagyon kedves, sokat beszélünk facebookon. Viszont van egy másik lány, őt is vele egyidőben ismertem meg. Ő nem tetszik de vele lehetne egy szexkapcsolatom. Bár jó is lenne meg nem is, a lelkiismeretem kicsit nem volna rendben. Mit tegyek?

2018. márc. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat beszélgettek, akkor minimum dumálni szeret veled. Hívjad el korizni. Azért jó, mert itt természetesek az óvó féfiérintések. Ha lepasszol, akkor hívd el a másikat.
2018. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A másik már mondta hogy szexkapcsolatot akar velem. És nem tudok korizni és nincs is ilyen hely.
2018. márc. 18. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben belemennék a szexkapcsolatba. Bár attól függ mennyire vonzódom hozzá, ha nem élvezném vele a szexet akkor nyilván hagynám.

De ez csak az én véleményem, szerintem jobb lesz ha másokat is meghallgatsz még :D

2018. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne több válasz..
2018. márc. 18. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek kell ehhez idegenek véleménye..?

Dugogatni akarsz valakit,ami nyilván nagyon vonz,hiszen még szűz vagy,vagy összeszeded magad és rákérdezel a neked tetsző csajnál,hogy hogy álltok?Van-e nála esélyed.

Nehogy már 20 éves létedre mi döntsük el,hogy kivel szexelj.

2018. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz.
2018. márc. 18. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó.Akkor amíg a "jó csajjal" nem tisztázod a dolgokat,addig ne lépjél semmit a másikkal.
2018. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is annál a lánynál próbálkozz be előbb, amelyik tetszik.

Ha lepattint, akkor hagyd.

A másodikat akkor dugd meg, ha te is akarod.

2018. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz annál amelyik tetszik, ne add fel ilyen könnyen.


A másik valószínűleg egy év múlva is vevő lesz rád, ha nem jön neked össze azzal a lánnyal amelyik tetszik is.

2018. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!