Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja a pasim hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a pasim hogy legyen rajtam szex közben magassarkú és tanga? 25N

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magassarkú szexi. A tanga sem rossz, de akkor én már franciabugyit kérnék hozzá, egy csipkés feketét. Néha jó úgy szeretkezni, hogy csak félre van húzva a bugyi, ráadásul a magassarkú jól mutat a tükörben, ha átkulcsolja a férfi derekát a lábaival. :)
2018. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert felizgatja. Nekem is bejön. Kár h egy csomó lány nemhogy nem veszi fel magától, de még perverznek is gondolja.
2018. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mikeXxX ***** válasza:
95%
Az igen micsoda hatalmas szex lehet nálatok 😂 !
2018. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolat az, ahol ezt nem képes 2 ember megbeszélni?

Dolgozzatok ezen a kommunikáción még sokat. Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, mi lesz az igazán fontos dolgokkal?

2018. márc. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a prosti vonzalom az tuti de erre gerjed nincs ezzel gond .......... próbáld ki szex közben említs meg mennyire élveznéd, hogy más is megd..na most ott tuti sikered lessz..
2018. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!