Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az ha egy férfi fizet a szexért egy nőnek?

Figyelt kérdés
És ha gáz akkor nők miért fogadják el?
2018. márc. 16. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha megbeszélten fizet neki, nem gáz, a nő tudja mit vállalt. Saját élete.

Viszont ha mit tudom én, egy éjszakás kaland, buliból ittasan lefeküdt veled, aztán te másnap reggel adnál neki pénzt, na az úgy nézne ki mintha ku*vának néznéd akinek hálásan megköszönted a "szolgáltatását".

2018. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Azèrt gáz mert az életképtelen- looser férfiak járnak fizetős nőkhöz. Mert másképp nem kapnak puncit.
2018. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ha megbeszélten fizet neki,nem gáz"


Egy nő sem fogad el pénzt még megbeszélten sem,mert arra hivatkoznak hogy ők nem qrvák..

2018. márc. 16. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Nyílván egy prostikat látgató férfi nagy egészségügyi kockázat a nőknek. Csak HPV-ből van vagy 50 fajta, nálunk is a férfiak több mint 60%-a vírushordozó, akik prostiznak, sokat nőznek azoknál ez az arány 90% feletti.


Meg az sem tetszik nőknek, hogy prostiknál egy randi árából megvan a férfiaknak a szex, ezért "rendes nőként" is versenyezni kell a szolgáltatásukkal, pár randi után már kell egy kis testiséget engedniük a férfiembereknek, vagy azok tovább állnak.

2018. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mikeXxX ***** válasza:
62%
Azért gáz mert nem kell ezért fizetni ha kicsit is férfi vagy simán szexelsz ingyen is ! Max egy betegebb vágyamért fizetnék de mivel prostihoz sosem mennék ezért ezt majd vagy vállalja valaki vagy vágy marad . 38f
2018. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 18:04


Te hogy csinálod akkor?


pl megtettszik a szomszéd lány

2018. márc. 16. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Rögzítsük: a férfinak nem gáz. Neki szexre van szüksége. Akár pénzért, akár nem. Így működnek. A nőnek lehet gáz, ha érdekből, pl. pénzért csinálja.
2018. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
7# Ezt valami feminista oldalon nézted vagy mi ? 😂
2018. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz! :)


Én egy MILFhez mentem el 20 évesen körülbelül. Minden vágyam volt és szerintem nem sok embernek adatik meg az, hogy egy MILFfel lefeküdhessen. Ez volt a vágyam, fizettem érte. Nekem jó volt, mert kihúztam a bakancslistáról , neki jó volt , mert pénzt keresett ezért.

2018. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!