Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig fog tartani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig fog tartani?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tudatlan vagyok de az elso szexnel (nekem is es mondjuk a lanynak is az elso) gondolom nem fog sokaig tartani a sracnak, ez nem gaz? Vagy egy par perc mulva meg kell probalni ujra? Gondolom ha nem birja a csaj akkor be kellene fejezni, ha birja akkor lehet tobb menetet is?

2018. márc. 16. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ.
2018. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az elsők rendkívül gyorsak voltak, azaz hamar elmentem.


Hosszabb előjáték, több nyalás és két óvszer felhúzása "segített" valamicskét.


A vicces, hogy msot 54 évesen bármeddig bírom csinálni, addig, amíg a lány szeretné.....


De, ha néha néha új partnerrel vagyok, akkor ismét hamar elsülnék.... de azért a rutin segít :)

2018. márc. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg egyénfüggő, de a 2 óvszeres tippet nehogy megfogad, mert a 2 gumi súrlódása miatt könnyebben kiszakadhat! Ami segíthet, ha nem extra vékony gumit használ elsőre, és előtte kivered.

Nem gáz, ha hamar elmész, ez természetes kezdőként, nyugi! ;) És igen, ha mindketten bírjátok, akkor annyi menetet nyomtok, amennyit akartok.

2018. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy tudatlan, általában úgy is szokott lenni.

A másik baki az, ha az izgalom miatt nem áll föl. Éppen ezért nem jó tanács, hogy előtte maszturbálj.

Türelemmel mindkét probléma feloldható. Általában másodszorra már tovább bírod, és amúgy is az a biztos, ha a csiklóját kényeztetve juttatod orgazmushoz a lányt, hiszen sokan közülük másként nem is képesek rá. Ha előbb így teszel, nem vallhatsz kudarcot. Mindenesetre kérd a segítségét, mert messze nem olyan egyértelmű, hogy miként szereti. Az egyetlen jótanács, hogy ne rohanj, ne törj azonnal a célra.

2018. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!