Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hízással megváltozik a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hízással megváltozik a méret?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a férfiaknál az intim méret változik-e valamit, ha korábban vékonyabbak voltak és utána kicsit meghíztak? L

2018. márc. 13. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A háj miatt csökken a méret.
2018. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor vastagabb semmiképp sem lehet hízás után?
2018. márc. 13. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
De hogyne, eternicső vastagságú lesz...
2018. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem.

vastagot akarsz?

2018. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem rakódik le zsír, így nem lesz vastagabb. Viszont optikailag kisebb lesz. Tehát egy 14 cm hosszú farok egy 150 kg férfin kisebbnek fog tűnni, mint aki csak 70 kg.
2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

idősebb korra lankadt állapotban lesz csak nagyobb. Meglazul a bőrszerkezet és úgy tetszik több bőr lesz rajta. De ez mint mondtam csak ernyedten.

Másrészt ha rakódna oda zsír, pedig nem, akkor is puha lenne. Nem érnél sokat a vastagabbal, ha az puha

2018. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Biztos hogy kissebb lesz középsuliban nagxon pufi voltam és 14 cm körülvolt középsuli végére lefogytam kigyurtam magam 19 lett
2018. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ne küldjetek privátot, nem ismerkedni akartam, csak érdekelt a téma. :)
2018. márc. 13. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki nagyon meghízik, annak az ágyékára is rakódik 1-2 cm zsírpárna, amitől látszólag kisebb lesz. Aki hasznája a farkát és tömeget sem főleg zsírból szed magára annak vastagodik. Tizenévesen, vékony de izmos versenysportoló srácként kb. 2/3 olyan vastag lehetett csak, mint most. Az erektált hossza nem növekedett, de nyugalmi állapotban most látványosan nagyobb, attól hogy a kötőszövetek azért kicsit nyúltak a használattól.
2018. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kövér pasiknak kicsi, a nőknek szűk lesz. Behizzák.

Már csak a gond van vele, azt is mosni kell.

2018. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!