Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nők is megvadulnak ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is megvadulnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nőnapi buli. Párom megiszik két koktélt és amikor hazaér teljesen megvadul. Nem vicc, mint egy eszelős őrült úgy veti magát a férfiasságomra, szinte letöri, hogy ez neki és most azonnal kell. Elsőre vicces volt, de most már nem is tudom mit gondoljak. Ugyanakkor megbántani sem akarom, ha ezt akarja hadd élje ki magát. Csak fura.

2018. márc. 9. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg meglátott egy jó egy palit a bulin akitől begerjedt rendesen, viszont miattad nem csinált semmit. Aztán mikor hazaért kièlte rajtad a vágyait.


Tipp.


Komolyra fordítva a szót, emberfuggo h kire h hat a pia.

2018. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

En is szexisebbnek erzem magam ha iszok picit

2018. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig az jut eszembe, hogy valami ilyesmi lehet amikor a nők tárgyiasítottnak érzik maguk. Van aki élvezi, van akit nem érdekel, másoknak meg sértő.
2018. márc. 9. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen nők.
2018. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Férfiként ez milyen? Vagy mindegy legalább aznap van valami?
2018. márc. 9. 09:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen nők, én nem vagyok ilyen.
2018. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
En is szexibbnek erzem magam par pohar utan, de miutan tukorbe nezek, es meglatom milyen beivott fejem van, elmulik ez az erzes. :DD
2018. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Elárulok egy nagy titkot:

A legtöbb nő azért nem iszik társaságban, mert tudja nagyon jól, hogy ezt hozza ki belőle a pia.

Aztán gáznak tartják.

Millió meg egy ilyet tudok.

Erről annak idején volt egy tök jó kis cikk a Playboyban.

2018. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
en jobban el tudom magam engedni konnyebben elmegyek tole, es olyan jo nonek erzem magam hogy meg vagyok rola gyozodve hogy mindenki engem akar, amig ki nem megy a pia ;)
2018. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Én is ilyen vagyok, bár nem ennyire durván. Nem bírom az alkoholt, minimális mennyiségtől is teljesen szétcsúszok, és egy gátlástalan szexistennőnek képzelem magam. Mondjuk engem ez sosem úgy érint, hogy másokat akarok, én rögtön hívom ilyenkor barátomat, hogy én most azonnal akarom őt, ő meg általában röhög rajtam és értem jön, vagy alapból hozzá megyek haza. Aztán szexelünk, és annak ellenére, hogy az alkoholtól kevésbé kéne működjön a dolog, valahogy minden sokkal egyszerűbbnek tűnik, van hogy egy perc alatt elélvezek. :D


Aztán rendszerint befordulok, alszok, párom meg gépezik tovább. :D

2018. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!