Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tudom, hogy nem élvezek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem élvezek el a franciától, cuniztathatom a farkam 1 órán át felváltva 3 nővel?

Figyelt kérdés

Maga az orál nagyon kellemes érzés, ha jól csinálják, ettől függetlenül nem képes a csúcsra vinni ez a módszer.

Az ötlet:


Szeretnék 3 szakszerű erotikus masszőrt felbérelni 1 vagy 1,5 órára.

Az ötlet szerint mindig 2 nő maszírozza egyszerre a telljes testem, egy pedig csak franciázik az elejétől fogva.

A franciázás ha jól csinálják borzasztó fárasztó tud lenni, ezt megértem, ezért ha az egyik elfárad, felváltja az egyik masszírozó és beáll a franciázó helyére, és ez így menne 1órán át.


Mit gondoltok?


Szakszerű masszázs, és élvezet egyben.



2018. márc. 8. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld már ki. 1,5 órán keresztűl húzogass egy vaskosuborkát a szádba ki-be.

kb 10-15 perc után fáj a szád és az állkapcsod.

attól h masszőr és vállal extrát.. ne alázd már

mellesleg így h else élvezel a cumitól ez kibszás

2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jah és még ha cserélnek. egy idő után krvára meg lehet unni és honnan veszed azt h a másiknak lesz kedve lecummantani.. attól h fizetsz még nem jelent semmit
2018. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat.

Nem megalázáskébt szántam, pusztán magam élvezetére, de pont ezért fizetnék többet több masszőrért, hogy váltogathassák egymást.

2018. márc. 8. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:

A cumizás nem kedv kérdése.

A szolgáltatás része, melyet ők úgy neveznek, hogy "levezetés"

2018. márc. 8. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy nem élvezel el, akkor cumiztathatsz 3-nál több nőt is, 1,5 óránál hosszabb ideig is! De mi értelme?

Ha ilyen sok pénzed van azt költhetnéd ennél jobb, értelmesebb, hasznosabb dologra is!

2018. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne megalázó?

A kőművesnek megalázó falat rakni?

2018. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi partnereidnek elmondtad már, hogy neked mi a jó, hogyan csinálják? Egy kvánál jobb egy belevaló, akár kiéhezett idősebb asszony.Próbálj meg ilyenekkel ismerkedni.
2018. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!