Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket mivel tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mivel tud felizgatni egy lány? Mivel tudnám elcsábítani a barátomat?

Figyelt kérdés

Szombaton hivatalos eseményre megyünk, utána nálam alszik a fiúm. Mivel dobjam fel a szexuális életünket? Van egy tök jó fekete fűzös toppom, ilyesmi csak teljesen fekete [link]

Szerintetek ha ebben várom este mikor már hazajöttünk fürdés után és egy ehhez illő fekete csipkés bugyival akkor az tuti siker?

20/L


2018. márc. 7. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vártam egyszer haza a barátom egy hosszú céges esemény után, hogy egy szál bugyiban és egy egyszerű kötényben vártam. Vacsit készítettem neki, de annak várnia kellett, én voltam az első fogás.

Szóóval elég szimpla dolgok is elég nagy hatást tudnak kiváltani. :)

2018. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!