Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort válasszak? 22l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort válasszak? 22l

Figyelt kérdés
Még sose használtam de most szeretnék de nem tudom milyet vegyek első alakommal.
2018. márc. 5. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen termosz? :) Csak 4,7 cm vastag
2018. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mikeXxX ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni miért kell vibrit venni valakinek jó egyszer segédeszköznek vettem én is a volt páromnak de csak próbaképpen de pl ha nekem valaki azt mondaná vegyek mű punit hát tuti kiröhögném persze te dolgod te életed azt csinálsz benne amit akarsz (nem keresek senkit ) de azért szerintem csak jobb egy igazi persze ha úgy használják hogy neked is jó de hogy a kérdésre is válaszoljak puhát ami hasonló az igazihoz ez nem lesz kellemetlen sem .38f
2018. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is keresgélek most. Nekem sem volt még, de szeretnék.
2018. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!