Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lingam masszázs gyönyör vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lingam masszázs gyönyör vagy kínzás?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy lingam masszázsra.

Sok prűd ember azt hiszi, hogy a lingam masszázs azt jelenti , hogy egy nő kiveri neked.


Elmondom mi az én véleményem.

Szerintem ahogy megfigyeltem a lánynak az a feladata, hogy a véráramlattal játszadozzon.

A férfinek a farka hol merev, hol kicsit lenyugtatja, de sosem engedi lelankadni. Sokszor el viszi a férfit a csúcs közelébe, de mikor jönnek az ejakuláció, a nő pont akkor olyant tesz, amiért ez elmarad, és az orgazmus is, de a jó érzés megmarad.


Nagyon érdekel, de nem tudom elmenjek-e, mert ez olyan mintha kínoznának kicsit.

Egy gyönyörű nő előtted, játszik a farkaddal, a nunijánál is, de soha nem rakja be, mert nem rakhatja be.

A végén pedig a hatalmas orgazmus.


Szerintetek is ilyen lehet a lingam masszázs?



2018. márc. 2. 12:35
 1/4 exelant ***** válasza:
100%
Nem kínoznak, nem kell , hogy félj tőle. Az a lényeg, hogy neked jól essen, s minél tovább essen jól, késleltetve mindig kicsit az orgazmusodat, mivel itt nem az a lényeg, hogy minél hamarabb elélvezz, hanem az, hogy minél tovább tartson a benned kialakult gyönyörérzet. Ha nem esik jól valahol a kényeztetés, vagy egy mozdulatsor nem esik csak jól, szólj a "kezelődnek", hogy ott ne masszírozzon, vagy azt a mozdulatsort mellőzze, amit épp csinál, mert nem esik jól. ez a masszázs nem kínzás, ez a kényeztető kategóriába esik. S tényleg többet nyújt, mint egy egyszerű kézi levezetés, kiverés
2018. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kipróbáltam már és jó volt
2018. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Na az a helyzet hogy voltak már csalódásaim, linkeld be a csajt hatha ismerem. Tényleg vannak akik csak lerendeznek gyorsan.

Eddig egy volt aki nagyon jól és hosszan csinálta nekem , na ő nagyon jó volt ..

Sok a kontár a könnyű pénzért

2018. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

"Sok prűd ember azt hiszi, hogy a lingam masszázs azt jelenti , hogy egy nő kiveri neked."


később:


"Egy gyönyörű nő előtted, játszik a farkaddal, a nunijánál is, de soha nem rakja be, mert nem rakhatja be.

A végén pedig a hatalmas orgazmus."


Szóval röviden kiveri neked.

2018. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!