Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Az igazi Alfahím?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Az igazi Alfahím?

Figyelt kérdés
Az alfahím, a numerakirály, aki tud bánni a farkával és pont 4.5 cm átmérőre a pénisze. Ez a tökéletes pasi szex terén? Brazzersben is szivesen várják és minden nő szét tett lábakkal? Komolyan 4.5 cm az arany középút, akivel mehet anál, orál se nem vastag, se nem vékony?

2018. márc. 2. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Inkább 5 - 5,5.
2018. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
a 4.5 nem az aranyközépút, hanem a beszálló, minimum méret
2018. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Az alfahím nem ezt jelenti. Nem csak a szexről szól. Hanem, hogy a legdominánsabb a viselkedése. Hasonló alárendeltséget vált ki mind a két nemből. De a természetben is gyakran nem az alfa a "legtökéletesebb" egyed. Csak a viselkedése olyan és néhány erős szociális kötelékben élő állatnál gyakran megfigyelhető, hogy a béta időnként küzdelemben helyreteszi az alfát, de nem veszi át a szerepét a közösség érdekében. Eleve a hierarchia azért lett kitalálva, hogy a közösség ne a folyamatos versengésben merítse ki az erejét.

Mellesleg szerintem is olyan 5cm lehet a legideálisabb. Nekem sajnos csak a "beszálló, minimum" jutott.

2018. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem bőven elég lenne a 4,5, sőt, már a 4 is. Az előttem emlegetett 5-5,5-nél én már kilennék... :D Amúgy tényleg nem a farok mérettől lesz valaki alfahím, hanem ahogy mondta az előző hozzászóló, inkább a viselkedése miatt.


24/L

2018. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy nagy nehezen gyakorlatokkal elértem a 4,5öt.

5,5 aztaku az legalább 15cm körbe a formája miatt.Dolgozhatok még rajta..

2018. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!