Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a hasam maszti után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a hasam maszti után?

Figyelt kérdés
20/L vagyok és még szűz, ezért csak a csiklómat szoktam izgatni és azt vettem észre hogy ha kézzel csinálom, akkor utána elkezd fájni a hasam. Viszont ha valami mással pl. zuhanyrózsa akkor semmi bajom nincsen. Ez miért lehet?

2018. febr. 27. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Zuhannyal hamarabb elélvezel?
2018. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb ugyanannyi idő.
2018. febr. 27. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy amikor az ujjaiddal csinálod, akkor az sokkal erősebb orgazmust okoz számodra, mint a zuhanyos módszer. Jobban megfeszülnek az izmaid maszti során.
2018. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm. Ez logikusnak hangzik. Köszi. :D
2018. febr. 28. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:

20 évesen szűz vagy? Wow, hogy lehet ez?


Egyébként van benne valami amit az 1. válaszoló írt.

Már csak azért, mert én magamon azt vettem észre, (fiú vagyok és nem szűz) hogy ha sokáig húzom az időt az elélvezéstől, mikor már nagyon kemény és majdnem elmegyek, akkor kezd el fájni az alhasam... illetve mikor hamar elmegyek egymás után többször akkor is szokott néha. Szóval valószínűleg azért mert túl nagyon élvezted! :)

2018. febr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!