Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy húzzam meg a tesi tanárnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy húzzam meg a tesi tanárnőt?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok és a tesi tanárnőm fiatal és nagyon jól néz ki. Gondolkoztam már rajta hogy milyen lehet vele a szex. És arra jutottam hogy megakarom dugni míg ott vagyok. Csak még nem tudom hogy jussak el odáig valakinel ötlet vagy volt hasonló helyzetbe.

2018. febr. 27. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Remelem vagod, hogy ha bele megy es lebuktok, kirugjak.
2018. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak "dugásra" kell? Igazi paraszt vagy! Felfújható szex baba való csak "dugásra"! Azta, megjött a kedvem megverni, te retardált p@cs!
2018. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha az a nő nem egy ringyó, már akkor le fog koptatni, mikor ráhajtasz.
2018. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Légy türelmes, eljön a te időd. Évvégén téged fognak meghúzni, az egész tanári kar.
2018. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy
2018. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
felejtsd el
2018. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Anita a neve? (ha igen akkor esélyes, hogy egy suliba járunk) :DDD
2018. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha a nő érett és okos, akkor sehogy sem fogod megdugni. Ugyanis tisztában vele, hogy ezzel veszélyzteti az állását és manapság mindenki nagyon próbál megmaradni a jelenlegi munkahelyén, mert nem könnyű új állásra lelni. Továbbá nem csak ez az akadály, hanem hogy egy érett, felnőtt, komoly nőt nem fogja meghatni, hogy egy tizenéves fiúcskának áll rá a cerkája. Ha épp ésszel gondolkodik, akkor őt ez pont nem fogja érdekelni, ugyanolyan nyugodtan fog aludni ettől az információtól, sőt ha olyan típus, akkor még jól ki is osztja a kis buksidat. :)
2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
A hajánál fogva.
2018. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem maradj a fantáziánál, sokkal jobb lesz mindkettőtöknek
2018. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!