Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még itt olyan, aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doctor Manhattan kérdése:

Van még itt olyan, aki tényleg innen vár releváns választ egy kérdésre, vagy teljesen úgy működik az oldal, mint egy trollbarlang?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 12:49
1 2
 1/14 Ramone ***** válasza:
89%
Utóbbi, kiegészítve azzal hogy a sok nyomorult anyapicifia itt akar puncit látni egy kikönyörgött képen legalább illetve itt próbálja eladni magát hogy milyen tuti pasi
2018. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes emberekkel lehet dumálni.
2018. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

én csak akkor vagyok itt, ha nagyon unatkozok :D

egyébként más kategóriákban vannak normális kérdések illetve válaszok is, néha itt is, de amúgy a szexualitás kész katasztrófa szerintem...


főleg, hogy ha írok valami választ is valahová és némelyik pasi egyből olyan üzeneteket ír, hogy atyaúristen...

2018. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Itt még akkor is rám írnak ha odaírom h férfi vagyok. 😀
2018. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, szerintem van itt minden... vannak itt tapasztalt, értelmes nők és férfiak, akikkel értelmes eszmecsere is lehet, de sok a tudatlan, nyámnyila siheder is, aki vagy hülyeséget kérdez, vagy csak trollkodik.
2018. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Remélhetőleg nincs ilyen, csak nem gondolja senki komolyan, hogy pont ez a kategória, az itt írkáló emberekkel ad majd komoly választ a kérdéseire. Hülyülni, szórakozni jó ide járni, de semmi több.
2018. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Olyan kérdések merülnek fel a bolond lyukból, amelyre kibírhatatlan vágyat érzek az illető szemléletmódjára vonatkozó kérdését nem érintő választ adni. A minap amikor spermanyelő lány, és a spriccelő lány kérdésére kitérő választ adtam tanuló célzattal a zsidó nők nagyszerűségét méltatva, ezzel finoman jelezve felé, hogy letért az útról, hiszen sem a spermanyelés, sem a spriccelés nem része a nagy dolgokhoz, csak gójizáltak számára vált tényezővé.
2018. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha értelmes kérdést tesz fel valaki, értelmesen megfogalmazva, akkor túlnyomó többségben értelmes válaszokat fog kapni (többségében, mert azért mindig lesznek olyanok, akik már kigombolt gatyával jönnek fel az oldalra és innentől kezdve csak azon pörögnek, hogy pin.át lássanak, vagy reklámozzák mennyire kanosak ...vagy éppenséggel mekkora nagy kanok. Illetve ott vannak a nemvicces, de mégis folyamatosan vicceskedni próbáló, trollnak sem nevezhető kis nyomik).

Okés, hülye kérdésnél, vagy ha meglátok megint egy farokméretre vonatkozó kérdést, akkor néha én is kissé trollkodósra veszem a figurát :D

2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Regebb jo hely volt. Amolyan eldugott sarok, ahol mindenki gatlasok nelkul megbeszelhette a vagyait, gondjait, partnert talalhatott stb.


Aztan nehany gyoker jol osszehangolt munkaval szetbarmolta. Kezdodott ugyebar a labfetises beteggel, aki honapokig rendszeresen ugyanazokat a kerdeseket tette fel. Aztan a soforos kerdesek, masszoros kerdesek stb. Na ekkor untam meg a banant, es gondolom sokan masok is. Mostanra mar csak a trollok maradtak, meg a 40 eves ketsegbeesett szuzek, meg a farokmeregetok.


Kar.

2018. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
39%

Lehet nevetni fogsz, de itt néha sokkal komolyabb párkapcsolati problémák merülnek fel, mint a párkapcsolatok hivatalos kategóriájába.

És rendre értelmesebb válaszokat is kap az illető.

2018. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!