Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mintha idegenkedne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mintha idegenkedne attól, hogy néha spriccelve élvezek el, hogyan oldhatnám ezt nála? N25

Figyelt kérdés
Meglepődött, amikor először megtörtént, igazából én is, azt hittem nem is vagyok erre képes. Amikor ez megtörténik, kiakad hogy hog lehet ennyi nedvem, meg hogy bepisiltem? Tisztáztuk, hogy nem pisi. Aztán mindig töröl...egyszer lovagló pózból arcon lőttem egy picit, ezt csak utólag említette. Nekem iszonyú jó vele a szex, nagyon kívánom, ezért vagyok ilyen nedves, és kicsit szomorú, hogy nem örül neki.
2018. febr. 21. 21:46
1 2
 1/14 Doctor Manhattan ***** válasza:
Ez szerintem is elég szomorú 😞😭
2018. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor elég nagy balfék lehet. Mi a falat is összecsapkodjuk mindenfélével néha, nemhogy egymást. És mindketten örülünk, mert ez csak a másik élvezetét jelzi!
2018. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Én imádnám ha ilyen nőm lenne! Egész nap szeretkeznék vele!
2018. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem pl minden vágyam, hogy "spriccelős" párom legyen.. :D
2018. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan jó az ágyban hogyha te lovagolsz? Jól zud keüdni vagx mi? :D bocs csak nem értem xd
2018. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon fogod tudni oldani. Pasidnak is felfelé ívelő farka van? Mert azzal lehet ilyent kőnnyen
2018. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm spriccel, de nem az zavar, hogy így élvezz el, hanem az, hogy tényleg csupa olyan lesz minden, és pisi szagú, az a gázabb, és mindent mosni kell utána
2018. febr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Istennő vagy! 😊 Imádom, ha spriccel a nő!
2018. febr. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
8-as a spriccelésnek érdekesen lehet pisi szaga, mivel abban aztán semmi nincs, átlátszó víz az egész.
2018. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
kamu vagy...
2018. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!