Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legelső behatolás után nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső behatolás után nektek is fájt a hasatok?

Figyelt kérdés

Kissé olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni a menzeszem (az még messze van)

Olyan mintha kicsit görcsölne a hasam.

Volt valakivel ilyen?



2018. febr. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi vagyok, de azert megtippelem, hogy lehet tul melyre ment, mehszajat elerte, az tud fajni.
2018. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt. Vagyis nem kifejezzetten fájt hanem ahogy írtad inkább görcs, vagy mintha húzták volna lefele és leakart volna szakadni. Nekem kb egy hónapig volt ilyen érzésemegyütlétek után
2018. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fájt a hasam

Ha a partnerenem kissè nagy és vastag volt.

Sőt olyan is volt hogy széklet ürítési ingerem volt és le kellett állítani mert azt hittem odacsinálok.

Ahhogy ki vette megszűnt ez a kellemetlen érzés.

Na de olyan is volt hogy ahogy végeztünk mentem wc-re mert rám jött a kakilhatnèk.

Nem nem csináltuk popsiba ..

De ezek csak akkor történtek meg ha nagyobb méretü pénisszel rendelkező pasival voltam. Épp ezért nem is igazán szeretem ha egy pasinak nagy és vastag van.

Inkább legyen kisebb vékonyabb.

De ne legyen aktus közben mindjárt "beszarok" érzésem. Ez miatt volt az hogy inkább elintéztem szájjal vagy kézzel csak ne kelljen dugni mert ez a székelési inger nekem nagyon kellemetlen volt.

24N

2018. febr. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és volt ilyen alhasi menzi szerű fájdalmam is.előző voltam
2018. febr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!