Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gyakoribb "barátilag" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb "barátilag" a szopás, mint a nyalás? A lányoknak nem jön be, vagy nem akárkit engednek oda?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy barátok, ismerősök, munkatársak között gyakoribb hogy a lány szop, minthogy a srác nyal ki egy csajt - néha feltűnt, hogy srác jön ki a fodrásztól, vagy italdiszkontból, kisboltból, irodából, és igazgatja a sliccét, erre bent a csaj meg éppen sminkel vagy a mosdóból jön ki... (fordított esetet viszont még nem láttam).


A lányoknak nem annyira jön be a nyalás, vagy nem akárkit engednek oda, nem fogják fel olyan lazán?


Igazából konkrétan a titkárnőm meló közben megmasszírozza a hátam (csak odajön és csinálja - régebben masszőr volt), viszont nem fogad el pénzt vagy ajándékot, csak kedvesen mosolyog, munka végén meg úgy lelép, mintha nem is ismernénk egymást, tehát nem közös programra hajt... szóval nem értem, miért csinálja?


Aztán bevillant, hogy én is ellazíthatnám valahogy (gerincre vágni durva lenne az íróasztalon, meg szóval nyelvvel egyszerűbb).

Csak nem tudom, hogy találjam, illetve hogy reagálna...?


2018. febr. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:D

mert a pasik rámenősebbek.. és javarészt lustábbak.

a nők meg inkább adnak önzetlenül. (egy darabig)

2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Figyi az élet nem Éjjel-nappal Budapest. Szóval álmodod ezt az egészet.
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megvàlogatom kit és mikor engedek oda.

Ìrj ha lenne további kèrdèsed

2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit is álmodok?! - Hogy néha megmasszírozza a vállam, vagy hogy ki akarom nyalni?
2018. febr. 21. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!