Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi borotválva szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi borotválva szereti a női nemiszervet? Enyhén szoros miért taszító?

Figyelt kérdés
Barátom igénytelen el nevezett,mert havi egyszer borotvalom,és enyhén szoros odalent.
2018. febr. 18. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

A csávód egy kretén, aki még csak vagy ünnepnapokon látott eddig pnát, vagy akkor se és csak magazinban, ahol szőrtelen és nincs kipattogva se... ráadásul így letámadni téged... totál blfsz


amúgy nincs a szőrös puncival semmi gond, én szeretem

2018. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Engem izgat a ritkás szőrös punci.
2018. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem taszító, de a csupaszt jobban szeretem. Egy kis szőrön viszont nem akadok fenn.
2018. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
én szeretem ha kicsit szőrös, a borotvált olyan mintha egy kislánnyal csinálnám
2018. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rendbetartott szoros punci nalam a nyero
2018. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pasija válogatja.

Én borotválatlanul szeretem, nem taszít a szőr.

2018. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én személy szerint mindkettőt szeretem, a lényeg, hogy ápolt legyen.

És igazából nem is azon van a hangsúly, hogy szólt, mert oké, mondja csak el, hogy neki mi tetszene a leginkább, azzal nincs gond. Inkább az a lényeg, ahogyan mondta. Azért tuskó, mert igénytelennek nevezett emiatt. Szépen is lehetne ezt tálalni, pl hogy "még jobban beindulnék rád, ha ilyen/olyan lenne" vagy simán kedvesebben megkérni rá, de nem ilyen kretén módon. :D


Hogyan reagáltál, mikor ezt mondta neked, kérdező?

2018. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Dehogy is taszító. Nekem akadt ilyen is olyan is. Csak az ápolatlanság, a szag az ami taszító, de az nagyon. Egy ápolt szőrös (nem dzsungel)puncitól pl én úgy be indulok mint valami tenyész állat:)

44f

2018. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Enyhén szoros,felül kicsit szőrös,alul csupasz kimondottan tettszene.
2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!