Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet úgy pénzért szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy pénzért szexelni, hogy nem hirdeted magad sehol?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Gold digger?
2018. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bárhol ahol erre találsz megfelelő embereket.

Egy lakhely sokat lendít a dolgon és egy kor is.

Akár privátban is ;)

2018. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyasmi.
2018. febr. 18. 17:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a hirdetés a legkorrektebb és legbiztonságosabb. Ezerszer inkább úgy, mint valahol az út szélén...
2018. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Irj priviben, megdumáljuk

22F

2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valami részletet nekem is írhatnál privátba :)
2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj vagy, akkor normál társkeresőn regisztrálsz (pl. randivonal.hu). Küldesz hosszú mély tartalmas üzeneteket: ":)" férfiembereknek, erre kb. 80-90 százalékuk már tutira meg akar ismerni.


H keresnek, akkor visszaírod a neked szimpatikusabbaknak, hogy tetszik neked, de most nem érsz rá randizgatni, mert le vagy égve és sokszor napi 2 műszakot csinálsz egyiket TESCO-ban másikat mekiben.

Ez után biztos kapsz pártól szponzorálási ajánlatot is.

2018. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nő vagy akkor itt is tudsz fizetőképes kuncsaftot keresni..

a hirdetés is lutri.. és ez is, mert nem tudod ki van az internet/telefon másik oldalán, csak akkor amikor már betoppan hozzád.


szerintem a legbiztonságosabb ha ismerkedsz társkereőn, és felhozod, hogy rá vagy szorulva sokat dolgozol.... pasik lecsapják az ilyet általában :D persze.. ez hosszadalmas és lehet, hogy végül zsákutca is lesz.

2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én ilyet csak nőnél láttam...effektíve terjed a hír, hogy ki vállal, mit és miért. Baráti kör, utána jöhet a barátok barátai, és a következő lépés a hirdetés.
2018. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj
2018. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!