Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mert van az hogy mar nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy mar nem remeg be a labom meg mar nem annyira gyorsan ver a szivem mint mikor elsonek csinaltuk? 24/L

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy elsonek csinaltuk hogy el kezdtunk be vadulni a parommal es csokolta a nyakam meg tapizott es ugy remegett a labom meg olyan gyorsan vert a szivem de most mar az ilyen aktusoknal nem sot mikor oralisan is ki elegitettuk egymast nem elveztem el leg elsonek elveztem ahogy csinalja es utanna kb 20 percel mikor csinalta megint mar nem ereztem semmit ez olyan mintha elso alkalom utan meg unom vagy valami a parom 3 szor is el elvezett nekem egyszer sem sikerult ...

#Mar nem
2018. febr. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején azért reagál hevesebben a tested, mert erőteljes új ingerek érnek. Ha ezeket megszokod, akkor viszont már egyre kevésbé lesz kiugróan izgalmas, mert rutinná válik. Ha mindig ugyanaz történik akkor hamarabb válik monotonná az egész, mert tudod hogy mi fog történni, a megszokott érzést is ismered. Az első alkalom ezért is volt izgatottabb, mert nem feltétlenül tudtad hogy mi fog következni, milyen és mennyire intenzív érzés lesz.
2018. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszoktad
2018. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kialudt a láng...
2018. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!