Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kéthetente van kb szex ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéthetente van kb szex ez szerintetek mennyire normális huszonévesként?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Állandó kapcsolatban kevésnek mondanám, viszont, ha nincs kapcsolatod, akkor meg nagyon rendben van.
2018. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most mi is beálltunk ennyire, de csak mert munka miatt keveset tudunk találkozni. Ha több napig együtt vagyunk ott van egy nap több is, ha összeköltözünk végre, biztos nem lesz egy nap több idővel de minimum 2-3 naponta. Szerintem kapcsolatban nagyon kevés ennyi együttlét. Ha persze kapcsolaton kívül van ennyi én örültem volna a felének is anno... 😅😅😅
2018. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Naponta is több volt akkor. 39f
2018. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés
2018. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Hogy kevés e,embere válogatja.Vannak akik együtt élnek,és kevesebb szex van. A rohanás, a munka, a stressz....sok olyan dolog van ami miatt se ideje se kedve az embereknek,ezt egyre több embertől hallom..
2018. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28 vagyok, nálunk kb. hetente egyszer van csak szex és ez is nagyon kevés! N
2018. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, exemet hasonló okok miatt tettem ki.


Előbb csak heti pár, aztán kétheti egy, majd három hónapig semmi. Na, azért ez már durva volt. :(

2018. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!