Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktál nyilvános helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál nyilvános helyen maszturbálni?

Figyelt kérdés
Én pár napja az autópályán vertem ki miközben Budapestről vezettem Debrecenbe. Nagyon király volt, még megismétlem :)
2018. febr. 17. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt hogy munkahelyemen nem bírtam mar tovabb, es elkellett egy könnyítes. Benn az irodában voltam, meg wcre sem mentem el.

Volt olyan is hogy a párom segitett a busz hátsó ulesen.

2018. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de volt már ilyen!
2018. febr. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak nehogy balesetet okozz, nem kéne egy recska miatt ártatlanoknak halniuk.

Bár szerintem kamu...

2018. febr. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Undorito állat vagy - meg az összes aki nem bírja az ösztöneit kordában tartani!

Otthon intézd,ne autóban vezetés közben....így kaptál jogsit,hogy közben verted a vizsgáztatónak?

2018. febr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 nem mindenki annyira életképtelen, hogy a vezetés minden figyelmét leköti

#4 gyökér vagy :)

2018. febr. 17. 10:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező kicsit elvagy szállva magadtól nem?

Gondolom BMW-d van, itt nem életképtelenségről van szó, csak tudod a vezetés nem játék, ha magadat nem is félted az oké, mindenkinek jogában áll kockára tenni a saját testi épségét, de az ilyen felelőtlen emberek MÁSOK ÉLETÉT IS VESZÉLYEZTETIK! Általában a magadfajták okozzák a baleseteket, akik azt hiszik magukról hogy az utak császárai, aztán a túlzott önbizalomból fakadóan, egy apró hibát vétenek, tényleg csak egy nagyon aprót, és már a következő pillanatban máris az árokban találják magukat, vagy egy fára csavarodva, és ami még rosszabb, ártatlan sofőröket is veszélyeztetve, akiket véletlenül meg is ölhetnek, ami elég gyakori.

2018. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6: Mondtam már: nem mindenki annyira életképtelen, hogy a vezetés minden figyelmét leköti ;)

És nem BMW-m van.

2018. febr. 17. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom hogy te csak egy troll vagy.
2018. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok ;)
2018. febr. 17. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy szoktam az túlzás, de volt már ilyen.
2018. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!