Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Szeretitek az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Szeretitek az anált?

Figyelt kérdés
Ha vagytok akik szeretik, akkor számotokra még izgalmasabb, mint a vaginális behatolás?

2018. febr. 15. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Beteg vagy te utolsó, meg első... Egy igazi nő kívánja hogy ott is megrakják és beleborzong az egész teste is ahogy dugod őt ott! Szar lehet úgy élni hogy nincs is életed! Csajom análisan is elélvez. Te meg sosem tudod meg milyen érzés átélni ezt, bármelyik oldalról is!
2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Én meg téged sajnállak, hogy megpróbálsz mindenkit lenézni, aki nem marad ki valamelyikből, és "igazinak" nevezed azt, aki kihagy mindegyikből, mert neked ez jutott :D De nyugodtan, örülj neki, nekem jó hogy nem csak papás-mamásban részesülhetek.
2018. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

11-s.

Álmodj csak,élj ebbe a tudatba!

És szerezz örömet a barátnődnek sokszor így. Sok boldogságot kívánok.

2018. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Én még nem próbáltam de az összes lány ismerősöm közül csak egy mondta, hogy jó volt neki.

A fiúknak ebben a kérdésben nem hiszek.

40N

2018. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy vicces, hogy 10 éve minden kérdésből a derül ki, hogy a legtöbben alapnak tartják az orált, és szeretik adni-kapni is. De itt most lepontoztak, mert hát mindenki a tömegpszichózis rabja na, ez van. Az leesett valakinek, hogy aki az "igazi nőkről" beszélt, az elutasította az orált és az anált is, az ezzel a hozzászólással megbélyegezte az összes párt, aki szereti valamelyiket. És hogy a 12-es a 10-esnek szólt, aki amúgy szintén le lett pontozva? A szövegértés eléggé döglött ló ebben az országban.
2018. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfelelő hangulatban és gyöngédséggel párosítva igazán kellemes tud lenni. 17 évesen próbáltam először és igazából nem bánom, de csak annak engedem akivel már több alkalommal is együtt voltunk és tudom róla, hogy esetleg tud lassítani ha azt kérem.
2018. febr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Én csak a barátnőm nevében tudok nyilatkozni. Szereti de tényleg. Más különben ő kezdeményezte először is.
2018. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!