Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 34 éves pasiként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves pasiként milyen életkor-intervallumba állítanátok be a Tindert?

Figyelt kérdés

Most költöztem Bp-re, jelenleg nincs párkapcsolatom, kíváncsiságból töltöttem le a tindert. Magam nem tartom annyira jó pasinak, de mások kifejezetten helyesnek mondanak.

Fogalmam sincs, mit keresek a tinderen, leginkább párkapcsolatot szeretnék (de azért akárkivel nem jönnék össze), de kétséges, hogy ezt a tinderenen találom meg. :)

Ha csupán az életkort nézzük, hány éves kortól hány éves korig van esélyem "matchre", mit állítanátok be?


2018. febr. 12. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
28-36
2018. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

30+ csajokra szűrjél, ha párt is akarsz találni. Úgyan sok a szépcsaj 24-25 éves korig de nagy eséllyel akkor sem fognak ránézni az adatlapodra, ha szuperlájkokkal bombázod őket (csak a pénzed fog rohamtempóban fogyni). Ezek csak a lájkokat gyűjtik vagy mit.

Viszont ha elfogadsz egy jótanácsot, hagyd a fenébe azt a Tindert. Menj be a Westendbe, annyi jócsaj lesz ott, hogy csak kapkodni fogod a fejed. Ha megkérdezel 200 csajt, akkor még a legrosszabb statisztikai számítások szerint is 2 randinak össze kell jönnie.

2018. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jo a tinder, mehet 25-35ig.


Westendbe? :DD


Ott ocska, ostoba pcsakon kivul masmilyet nemigen fog talalni.

2018. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
#3 mert a tinderen fog? :)
2018. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj ki az utcára. Ha jóképű vagy lesz aki leszólít. Ha ez így nem megy akkor mégse vagy helyes..
2018. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
3# dugásra azok a legjobbak...
2018. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A tinderre nem csak d.gni akaró lányok regisztrálnak. Vagy tévedek? :)
2018. febr. 12. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

#3 akkor már a csinos agyatlan libákat tömök, mint csúnyácska, behízott, öreg tyúkokat (mert ugye Westend kaliberű csajt szinte lehetetlen Tinderen becserkészni).

De egyébként elég durva ilyen kijelentéseket tenni, hogy a Westendben csak agyatlan libák vannak.

2018. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: külföldön ez egyértelműbben működik, mert ott tényleg erre használják a tindert. Magyarországon inkább egónövelésre (tisztelet a kivételnek) ...mondom kivéve, ha lejjebb adod a színvonalat, vagy ha nagy szerencséd van és jó dumád.
2018. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia, én Bécsben élek, és gondolom országonként eltérhet kissé a tinderes mentalitás. Én a fiatalabbakat zártam ki, mert én amolyan intellektuális, bölcs, érett személyiségű partnerre vágyom. Imádok filozófiáról, világgazdasággal, külpolitikával kapcsolatos dolgokról, szociológiai, pszichológiai, és egyéb kérdésekről beszélgetni, és persze előny, ha alkalmanként szeretkezünk egy jót, különösebb kötöttségek nélkül. Nem keresek komoly kapcsolat, házassági, családalapítási szándékból emberek. Élvezni akarom egyszerűen az életet, de azért mindenkivel ez se megy, mert az ostoba, felszínes emberek alapvetően nagyon le tudnak mentálisan szedálni. Kedvelem a bölcs, művelt, intelligens emberek társaságát. Rengeteg matchem lett néhány hét alatt. (Cca 200 felett) ebből 6 emberrel mentem bele komolyabb beszélgetésbe. Mert olyanokra, hogy “Mizu?”, “Hogy vagy?” “Írj valamit magadról!” Egyáltalán nem szoktam reagálni. Számomra ezek a kérdések alapból az egyéniség, gondolkodás, stb hiányát árulják el. Az egyetlen szimpatikus ember pont 54 éves pasas volt. Kérdeztem, hogy szeret-e szaunázni. Aztán miután válaszolt, felajánlottam, hogy találkozzunk az egyik helyi szaunában. Találkoztunk. Életem legjobb élménye volt, nagyszerű embert sikerült megismernem. Ha esetleg mégsem lesz folytatás, az sem zavar, nem vagyok ráfeszülve egyáltalán a dologra.


25/L

2018. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!