Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha anyu rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha anyu rám nyitott maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Reggel anya benyitott rám és látta, hogy mit csinálok. Irtó ciki volt egyből ki is ment én meg nem mertem kimenni mert nagyon égett a fejem. Most elment dolgozni de ha hazajön nem tudom elkerülni úgysem, hogy ne találkozzunk. Hozzam fel a témát vagy majd ő felhozza? Vagy csak ne foglalkozzak vele és hagyjam szó nélkül? L
2018. febr. 12. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj róla már ezzel felnőttebbnek mutatkozol, hiszen tudjátok mindketten mit csináltál.

Persze nemtudom milyen a kapcsolatod vele s ö hogy áll az intimitáshoz ez függ azért a dolgoktól

2018. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem kell hozni. Természetes jelenség, mindenki csinálja, biztosan ő is. Máskor majd kopog, most rájött, hogy így kellett volna.
2018. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szó nélkül...ha ő felhozza, beszéljétek meg, de szerintem ő is " bölcsebb", nem fogja előhozni.
2018. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hányéves vagy.

De nem lehetek sokkal többel idősebb mint te.

De mikor Tini voltam Alap volt hogy zártam vagy eltorlaszoltam az ajtót ilyenkor.

Szüleim részéről meg Alap volt hogy normálisan kopognak mielőtt benyitnak.

Hidd el neki is kellemetlen volt.

De nyugi tudja hogy ebben a korban ismerkedsz a testeddel .és tudja hogy a maszturbálció természetes dolog. Felfedezed a tested stb. Ha Nem hozza fel Te se hozzd fel. Kivève ha beszélni akarsz róla akkor mindenképp

24N

2018. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hagyd csak szó nélkül, elvégre mit kéne rajta beszélni?
2018. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ezután kopog, akkor megbeszélés nélkül is levonta a tanulságot.

Egyébként az sem lenne katasztrófa, ha beszélgetsz anyuddal a szexualitásról. Minden bizonnyal ő is masztizik, vagy masztizott, volt fiatal lány is, szóval nem lesz neki ismeretlen a helyzet.

2018. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell errol beszelni. O se fogja felhozni, es neked se kell. MIntha mi se tortént voltna. Neki is kellemetlen volt, hidd el. De amugy meg ebben nincs semmi. Természetes dolog. Mégha most balszerencsésen is alakult. Hány éves vagy?
2018. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meséld el neki, hogy miután elment, még masztiztál vagy 3x és nagyon jól esett. :)
2018. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen,ha velem csináltad volna,lehet nem ment volna dolgozni.
2018. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted anya nem szokott, csak te? Szerintem a zuhanyrózsával el-el játszik. Nem kell szóba hoznod semmit.
2018. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!