Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek. Szűz a lány. Mindenké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek. Szűz a lány. Mindenképp nehézkes lesz?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném megtudni, hogy elsőre lehet számítani egy normális együttlétre? gondolok itt egy 20 perces szekszre, esetleg egy egész estés kalandra?


Ha tippelnem kellene azt mondnám hogy az biztosan megesik hogy fáj neki és nem nagyon lehet erőltetni. De van olyan véglet is ahol semmi gond és egész este együtt lehettek?


A másik dolog a vér. mennyi a minimum és maximum?


köszi.



2018. febr. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért ennyire nem kell túl misztifikálni a dolgot. Ha a lány el van lazulva, es bízik a másikban, akkor nagy bajnem lehet. Mindenképp óvatosnak kel lenni a behatolással, meg figyelni a reakcióit. A lényeg, hogy o is akarja, ne legyen kényszer. Nekem talán az első 4-5 mozdulat fájt, utána mar ment a dolog. Azért vadulni nem nagyon szabad az elso 1-2 alkalommal amig alkalmazlodik a hüvely. En sokat sportoltam anno, igy egyáltalán nem vereztem, de ahogy olvastam ez egyenenkent valtozo. Egy törülköző lehet nem art magatok alá aztan szevasz. :)
2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Szekszen behalok
2018. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hán én nekem első alkalom újdonság volt ami fájdalommal is járt. A barátom elélvezett, jó volt neki végig kb tartott a petting 10-15 percig az aktus meg 10percig. De nekem sokkal többnek tűnt. Én inkább szoktam az érzést,de nem volt kellemes és elélvezni sem tudtam. Pedig elvoltam lazulva meg minden. De ennél tovább nem bírtam volna..ha az egész este szexelünk szünetekkel..akkor sem. Utána pihenés volt. Kb a 8-9dik alkalom volt amikor tényleg élvezni kezdtem a szexet és elelélveztem.


Egy nőnek azért (nem mindenkinek)de fájdalmas az első vagy akár a harmadik-negyedik együttlét is. Ha szereted a párodat akkor kicsit lassabb tempóban kezdtek. És nem akarod első nap rommá dugni szegényt.


L

2018. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miniviki ***** válasza:
100%
Nyújtsd el az előjátèkot,nyalj,ujjaz,simogasd,csókolgazsd,hogy eltudjon lazulni. Behatolásnál csak óvatosan. Mindig figyeld a reakcióit.Nekem elsőnèl max 2 pici csepp vèr jött,nem sok .
2018. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írták már, de csak megerősíteni tudom: nagyon izgasd fel még mielőtt bármit is csinálsz vele ott lent, aztán pedig lassan ujjazd egy ideig. Az ilyesmire tényleg nem szabad sajnálni az időt, mert a szüzesség elvesztésekor rengeteget jelent, ha a nő alaposan be van nedvesedve.
2018. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!