Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a lányokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lányokat a legkönyebb módon felizgatni? 19/F

Figyelt kérdés
Már több barátnőmmel is beszéltem erről, és ki is próbáltuk, és egész jól ment, de mostanába kijöttem a formámból, most a nőkkel, vagy velem van a baj?és ha már itt tartunk, akkor az olyan lányokat is könnyű felizgatni, akik nem nagyon akarnak MÉG szexuális-kapcsolatot létesíteni?

2018. febr. 7. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak egyedül engem érdekel, hogy elmesélje, hogy hogyan jött ki a formából mostanába'? :(
2018. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én biciklizni is elfelejtettem, már nem azért. Autót vezetni is. Nagyon rég nem voltam nővel és azt is szerintem. Pedig a vezetést leszámítva mindet évekig csináltam. Minden rutinból ki lehet jönni, ha az agyad és az idegrendszered egyáltalán nem foglalkozik vele és más területeket használ. Meg hát különbözőek is vagyunk. Bár persze a 19 év az tényleg furcsa. Mert azért ez évek kérdése nem hónapoké
2018. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de finoman szólva valótlan, amit állítottál. Ez tudományosan igazolt tény, hogy a biciklizés az miért olyasvalami, amit nem kell újra megtanulni. Az agyműködés és tároláshoz vezethető vissza, bővebb részletekkel most nem akarlak untatni.
2018. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudományos tény, hogy az ember egyensúlyozása 3 szakaszban fejlődik ki. Egy 5 éves máshova helyezi a testsúlyát mint egy 12 éves és egy 18 éves is megint máshova. Ha nem az utolsó szakaszban bicikliztél utoljára, akkor igen is rossz bevésődés van a jelenlegi állapothoz képest. De nem akarlak untatni...
2018. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De a vicces az egészben az, hogy meg akarod mondani másnak, hogy mi az amit tapasztal :D Te jobban tudod azt is biztos, hogy mi az az étel amit valójában szeretek:D De hajrá, engem nem zavar. Őszintén. Kíváncsi vagyok mindenki mondandójára
2018. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs, ha azt mondod hogy tapasztaltad, az mindent megmagyaráz. Végülis a beteg is mindig jobban tudja, hogy mi a helyes diagnózisa és hogyan kellene gyógyítani. Aki fél év után tér vissza az űrállomásról, sem kell újra megtanulnia totyogni kapaszkodás nélkül, de hát ahány ember annyi típus.
2018. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pinkód,és zöld gomb.
2019. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!