Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrációs tojás tud orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrációs tojás tud orgazmust okozni a férfiak pedig nem? Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ezelőtt orgazmusom férfitől, viszont most kipróbáltam a vibrációs tojást, ami leginkább a gésa golyó és a vibrátor keveréke. Hihetetlen, de elmentem. Életem első orgazmusa volt. Szerintetek miért van ez, hogy egy primitív szexuális segédeszköztől el tudok menni, férfitól pedig nem? Ez változhat valaha?

2018. febr. 4. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyobb ingert ad. Én pl. férfiként vagyok úgy, hogy a legintenzívebb érzést a saját kezem adja, és ha egyszer lesz nőm, akkor nagyon meg kell tartóztassam magam, hogy a behatolás is elég legyen, hogy meglegyen a kellő inger.
2018. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek bizony sok oka lehet:

1) A maszturbáció vibrációs tojással és a szex egy férfival két teljesen más élmény, ezért nem is lehet összehasonlítás alapja ez.

2) A vibrációs tojást egyedül használtad, míg a szexhez két ember kell. Önmagaddal szemben nincs semmi gátlásod, ellenben egy férfival szemben már simán lehet. Másként állsz hozzá egy masztihoz, mint egy szexhez magyarul.

3) A maszti során csak és kizárólag rajtad áll, hogy mit érzel, azaz rajtad kívül senki más nem befolyásolja az eseményeket. Szex közben ez nem így van, mivel ott van a pasid.


Kérdés, hogy valójában mi zajlik le benned szex során. Erről nem írtál semmit se, szóval én se tudok többet mondani.


24/F

2018. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem valami olyan pontot talált el, ami nagyon nagyon jó érzés és nem mélyen van, tehát nem kell hozzá nagy méret, sőt akkor túl is megy rajta, mintha kicsit bal oldalt lenne és kb. 2-3 centire. Ebben az a szomorú, hogy ezt másként lehetetlen stimulálni.
2018. febr. 4. 01:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytathatod azzal, hogy megpróbálod ujjal kitapintani azt a területet. Ha van élethű dildód, akár azzal is lehet. Majd kikísérletezhetsz a pasiddal egy pózt, ahogy izgatni tudja neked.
2018. febr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!