Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tul szuk a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul szuk a puncim?

Figyelt kérdés
Tocsogva es hosszu elojatek utan is borzasztoan faj a behatolas, mit tehetnek ez ellen?
2018. jan. 30. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Csináljátok seggbe.
2018. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Lassan próbál a partnered beléd hatolni az elején, vagy bevágja tövig rögtön ?

Nagyon nem mindegy.

2018. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy a partnered vastagabb az átlagosnál...
2018. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Vegyetek egy kisebb,vékonyabb dildót,és azzal próbálja először.Ha többször is beléd ment fájdalom nélkül,akkor hatoljon beléd ő.
2018. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ragorcsolsz?
2018. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én is pont ilyen helyzetben voltam, de sikerült megoldani, úgyhogy ne aggódj, leküzdhető a probléma :) Itt van pár dolog, ami nekem segített:


Először is, lassan próbálkozzatok. Ne akarja rögtön tövig benyomni, az nem fog menni. Próbáljátok először csak pár centire betenni, úgy maradni kicsit, ha az már nem fáj nagyon, akkor tovább menni, vagy éppen kihúzni, ha nagyon fáj.


Próbálkozzatok különböző pózokkal. Nekem úgy volt a legkönnyebb, hogy én voltam felül, így én irányíthattam, de lehet, hogy neked valami más lesz jobb.


Próbálkozzatok először valami kisebb dologgal - pl. ujjal, töltény vibrátorral, vagy a barátod péniszénél kisebb dildóval.


Próbálj ellazulni. Tudom, közhely, de sokkal könnyebben megy, ha biztonságban érzed magad a partnereddel, és ha nem érzed úgy, hogy mindenképp sikerülnie kell most rögtön.


Használjatok síkosítót, az is nagyon sokat tud segíteni.

2018. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Be kell ruháznod egy kis vibrire ami pont jó és azzal játszani. Ha könnyen megy akkor probáljátok meg. Hány ujjra szokott kitágittani? Lehet 1 vagy 2 kevés nincs semmi szégyelni való benne ha 4 re kell én is 4 re szoktam a barátnőmet.
2018. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet. Nekem ilyenkor egy kis ital is segitett+kenyelmes lakas+keves vilagitas. Lassan tolta belem,centirol centire,meg is allt mindig kis idore. Sikosito is segithet. Elotte egy jo meleg furdo esetleg.
2018. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
#9:A dildót is lepontozták...
2018. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Lehet, hogy még több előjáték kell.2. Nem tudjuk, mekkora a párod intim mérete, bizony nem mindenki mindenkivel kompatibilis 3. Lehet a stressztől is, ha már eleve úgy állsz hozzá.... próbáljátok lassan, finom, többszöri behatolással.
2018. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!