Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érdekelne Lányok! Olvasok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuporgokutya kérdése:

Az érdekelne Lányok! Olvasok itt sok olyan választ hogy maszturbálnak napi 3-4-5 ször is. De hogyan kivitelezhető ez az életben?

Figyelt kérdés
Mikor haza értek iskolából, munkából stb Egyedül vagytok vagy van otthon valaki akkor is de hogyan jön össze ennyiszer? Vagy ennyit kamuztok? Vagy egymás után folyamatosan? Hiszen azért ehez idő és ráhangolódás kell nem? Normális Lányok Nők Asszonyok válaszát várom!

2018. jan. 29. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
"Ne higgy el mindent, amit a neten olvasol" - Petőfi Sándor
2018. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanugy, ahogy a ferfiak kivitelezik. Csukott ajto, egyedullet, vagy ejszaka
2018. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A látszat mindig csal, én már csak tudom.


Üdv: A süketnéma sekrestyés.

2018. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Reggel előbb kelés,és elalvás előtt,vagy a kádban.
2018. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Néha van csak ilyen, általában hétvégén, hogyha egyedül vagyok, vagy csendben. Nem tart sokáig, akkor csinálom, ha fel vagyok izgulva, és kb. 2 perc alatt elélvezek.
2018. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
A lányok sokkal kevesebb valószínűséggel mosnak kezet maszti után mint a fiúk.
2018. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
De nagyobb esélyel mosnak előtte.Fertőzések,miegyéb elkerülése végett.
2018. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan ;)
2018. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Utána is kellene. :D Én előtte és utána is mosok, nem csak előtte, mint Torrente.
2018. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha sikerül megoldanom egy nap alatt háromszor-négyszer is. A legjobb az, ha sikerül néhány órára egyedül maradnom, de nem feltétel (a külön szoba előnyei).

Nem folyamatosan csinálom, ha az első után, teszemazt, fél órával rámjön, akkor újból nekiállok.

Annyira sok időre sincs szükségem, öt-tíz perc alatt végzek, és nagyon ráhangolódnom sem kell. Nincs gyertyafényes vacsora egy rózsaszirmokkal körbeszórt asztalnál egy vibrátorral, vagy ilyesmi. XD

2018. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!