Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi adhat hangot annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi adhat hangot annak ha nincs kielégitve szexuálisan?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Persze

Teemészetesen finoman jelezd . Ne legyél egy tapló bunkó

24N

2018. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Kérheti a panaszkönyvet is:-)
2018. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mivel van a gond? Mennyiség? Minőség?
2018. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 10:56


minőség

2018. jan. 29. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Akar no akar ferfi szeritem kotelessege jelezni, ha nem elegedett, hiszen csak ugy van lehetoseg megoldani a problemat, kulonben kesobb fog kirobbani a dolog. Sokan ezert csaljak meg parjukat sajnos.


Mindenkeppen finoman kell jelezni, illetve megertonek es kompromisszumkesznem kell lenni egymassal!

2018. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 11:10


"Sokan ezert csaljak meg parjukat sajnos."


Én is ezt vettem észre. A párom mondta is hogy akkor menjek prostihoz ha nem jó neki ahogy csinálja.

2018. jan. 29. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Egy kapcsolaton belül ezt azért már illik tudni megbeszélni.
2018. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Komoly párkapcsolat az, ahol a párod tényleg ezt közli... Minek vagy vele? Láthatóan nem érdekli, hogy neked jó legyen, egyáltalán nem igyekszik fejlődni és tanulni, szerinte a jó szex nem fontos alappillére a párkapcsolatnak. Ha ezt a problémát így fogja fel, ha nem hajlandó változtatni, és ha leszarja a te igényeidet, mi lesz később, más dolgokkal kapcsolatosan?


A szex egy párkapcsolatban alapvetően arról szól, hogy szeretjük egymást, és szeretnénk a másiknak örömet okozni. Nálam legalábbis így néz ki... Ha a párom szólna, hogy valamit nem jól csinálok, neki ez így nem élvezetes, akkor nyilvánvalóan nyitott lennék arra, hogy mit kellene máshogy csinálnom, hogy ő is elégedett legyen.

2018. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kommunikacio alap

Akkor is ha szexkapcsi akkor meg plane ha tarskapcsolat.


A minosegen te is javithatsz. A mennyisegen nehezebb ha a masik libidoja kisebb.

2018. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk ez úgy működik, hogy ha valami nem jó, akkor szépen, kedvesen elmondjuk.


Este, mikor nyugi van, akkor szerintem meg lehet beszélni.

2018. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!