Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elég kemény a péniszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég kemény a péniszem?

Figyelt kérdés
18/F, azért írok hátha volt valakinek hasonló élménye. Szóval még nem voltam lánnyal, de a barátnőmmel próbálkoztunk párszor a szexszel, de van egy kis gond. Egyrészt mikor izgat akkor feláll, de ha picit is abbahagyja, akkor azonnal lelohad, nagyon gyorsan elmúlik és nem is keményedik meg rendesen. Másik, hogy nehezen élvezek el ha izgat, legalább 1 óra kell. Olyan mintha nem tudnék felizgulni rendesen, ezért nem tudunk eljutni az aktusig sem. Ha magamnak csinálom itthon, akkor max 7-8 perc és elélvezek, de akkor is elég hamar leereszt, de sokkal jobban fel tudok izgulni, pedig semmi baj nincs a barátnőmmel. Nem érzem hogy lenne bennem valamiféle félelem, de lehet van legbelül ilyesmi és azért nem sikerül felállítani, vagy attól tartok lehet van valami vérellátási problémám? Valakinek ötlet?

2018. jan. 27. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta csinálod a barátnőddel?

Hagyj fel az önkielégítéssel.

Legyetek türelmesek, főleg neki kell annak lennie veled, csak ront a helyzeten, ha nyugtalankodik, vagy magára veszi.

Ha az óvszerfelhúzással gond van, akkor szerezz be nagyobb méretet (feltéve, ha szükséges)

Az izgatást ne hagyjátok abba, nem kell folyton markolgatni, de a rövid szünetekben, pózváltások közt csókolózzatok, simogassátok egymást.

Nekem is hasonló problémám volt/van. Előző barátnőmmel fél év kellett amíg rendesen összeszoktunk, és abszolút nem volt semmilyen feszengés bennünk. Az orgazmus nekem is sokára jön, azzal nem tudsz mit tenni.

2018. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb 1-1,5 hónapja kezdtünk el foglalkozni ilyesmivel. A barátnőmmel nincs baj mert megértő velem, nem erőlteti a dolgot. Nem az óvszerfelhúzással van a gond, hanem pl próbáltuk hogy izgat engem a kezével, testével stb, aztán meg hogy betegyem csak kipróbálni, de azonnal lemegy ahogy elengedi. Nekem nagyon rossz érzés ez, mintha nem izgulnék fel igazából, olyan érzésem van pedig ő mindent megtesz
2018. jan. 27. 11:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Az önkielégítést abbahagytam, mikor decemberben sokszor csináltam akkor újévkor hiába próbálkoztunk, még csak el se tudtam élvezni egyszer sem akármivel izgatott. Most hogy leálltam vele, sokkal jobb, de még mindig nagyon nehezen élvezek el ha ő csinálja nekem és nem áll fel rendesen valahogy, nincs meg az az érzés hogy nem áll és nem tudom sehogyse lelohasztani, mert lemegy magától :/
2018. jan. 27. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt rástresszelsz a dologra.
2018. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lacás1976 ***** válasza:
0%
Még nagyon fiatal vagy. Lehet az a baj hogy a barátnőd lány és te valójában a fiúkra gerjedsz csak még nem vagy tudatában ennek. Miközben magadnak csinálod mire gondolsz? Az sokat elárul
2018. jan. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A barátnőmre gondolok, ne ijesztgess h ez a bajom, hisz mikor csókolt vagy ilyesmi akkor nagyon felállt és már előváladék jött meg minden, felizgatott korábban ez is
2018. jan. 29. 09:09
 7/9 Lacás1976 ***** válasza:

Akkor passz.


Egyébként nem ijesztő melegnek lenni, én akkor se lennék már heteró ha át tudnának programozni.

2018. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem volt szánédkomban semmi rosszat reagálni, de én nem érzem hogy ezzel lenne a gond, inkább csak a tudat alatti stressz. Mert mondom hogy nemrég felállt egy csóktól is, rendesen azon aggódtam ne érezze ha az ölembe ült hogy áll, most meg nem akar müködni és szerintem minél többet foglalkozok vele annál rosszabb.
2018. jan. 29. 17:39
 9/9 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Semmi gond :)

A szex is olyan dolog amit tanulni kell. Persze sok múlik az adottságokon de sokminden fejben dől el.még nagyon fiatal vagy meg kell ismerned ed saját magad is, mi jó neked mi nem....Ovasd a káma szútrát sok jó pozitúrát is tanulhatsz belőle. A tantrikus szex is hasznos lehet számodra. Próbálj ne rágörcsölni a témára és nem lesz gond.

2018. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!