Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex amikor menstruál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex amikor menstruál a csaj? F

Figyelt kérdés
Bnőm mondta h kívánja akkor is ha megvan neki és gondolom majd akarja. Én még úgy nem szexeltem.
2018. jan. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Olyan, mint máskor. Csak húzzál gumit, és sötétben csináljátok, vagy ne nézz le, amikor kihúzod a farkad!:) Higgy nekem, nem akarod látni
2018. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked ugyanolyan, ő meg majd eldönti. És ha nem vagy finnyás, a látvány sem fog zavarni. Inkább arra figyeljetek, ha nem akarjátok, hogy véres legyen az ágynemű (már ha ágyban csináljátok), hogy tegyetek magatok alá valamit, amire nem baj, ha rácseppen a vér.
2018. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valamiért olyankor sokkal hamarabb elmegyek. Melegebb a puncija, meg valamiért jobban ingerli a farkam. Amúgy nem rossz.
2018. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én undorítónak találom, mikor csupa vér az egész és fáj is tőle a hasam, pár napot röhögve ki lehet bírni szex nélkül, ennyire nem kéne állatiasnak lenni. Lehet addigis orállal helyettesíteni(mármint lány fiúnak), te pedig izgathatod a csiklóját. De ha nagyon nem bírjátok ki, akkor sötétben csináljátok, vagy zuhany alatt.
2018. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramone ***** válasza:
27%
Olyan mint amikor egyszerre szál gumiban elmész oroszlánokat idomitani a szavannára
2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Remek. Csak óvatosan kell csinálni, mert ilyenkor érzékenyebb a vagina. Jobban is csúszik, mint máskor. Törölközőt tegyél alátok, bár, ha tabizik a csajod, akkor a vérzés eleve csekélyebb általában menstruációkor és 3-4 napon belül el is múlik. Legalábbis én eddigi barátnőimnél ezt tapasztaltam. Fertőzésveszély elhárítására gumit szoktak ajánlani, de én egyszer sem gumiztam mensikor a csajszikkal, simán beléjük spricceltem.
2018. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFF-ért, de azért a női menstruáció nem egy artériás vérzés.... 29N
2018. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljesen jo, csak kevesbe szuk
2018. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

A barátnőm akkor a legkívánósabb. Törölköző 2 rétegben a popsi alá és nyomjad nki had szóljon. Nem nézegeted nem szagolgatod csak verjed bele. Utána mindketten tusolás.

Én nem utálom a vért, nem vagyok finnyás, de jobb ha nem nézegeted közben.

2018. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!