Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs tapasztalatom anál szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs tapasztalatom anál szex terén sajnos, valaki lány, aki valóban szereti, elmondaná, milyen érzés neki, hogy is lesz igazán jó? 29f

Figyelt kérdés
priviben jöhet, gondolom ide nem szívesen írjátok ki
2018. jan. 21. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Waze anonim az oldal !

:-D


Am szeretem, kellemes erzes. De csak akkor ha en is kivanom eppen es nem a pasi eroszakoskodik vele. Na akkor tuti nem kap semmit sem. Legyen gyenged mert azert az nem eppen szex celra van kitalalva, figyeljen a partnerre a reakciokra.

Ha a pasi jo akkor tenyleg jo erzes lehet. Van aki el is tud elvezni igy.

2018. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
ha partner oda figyel és nem barom.módjára hanem kellő előjáték után esik neki akkor tudjuk élvezni :)
2018. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Vok


Privatra: random esik jol, mikor eppen erkezesem van ra.


Privatra: persze szeretem az oralt tok jo ha rendesen kinyalnak

2018. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon elkap a hév, néha űzzük ezt a fajta szexet is. Nálunk én (nő) kedvelem jobban. Előjátéknál is néha nyalja és ujjazza a párom a popsimat, illetve szex közben kutyapózban vagy lovaglásnál, ha kicsit rádőlök a mellkasára.

Nekem úgy a legjobb, ha nagyon közel vagyok az orgazmushoz és akkor térünk át az análra. El is tudok így élvezni, csiklóizgatással kiegészítve.

Nagyon izgató egyrészt a tudat, hogy pasi azt csinál velem, amit akar és ez ebben az esetben egy kissé tabu dolog (mármint sok ember szerint), másrészt a konkrét érzés, főleg a behatolás, amíg a makk be nem csúszik és a feszítő fájdalom és a kéjes élvezet egyszerre lesz úrrá rajtam. Kész vagyok tőle... pluszba ha még mondja is, hogy be fogom rakni a seggedbe is, vagy hogy ma meg akarom d.gni a segged is....

De nem vagyunk egyformák, nyilván nem mindenkinek jönnek be ezek.

A síkosítás és a fokozatosság alap dologok és hogy mindketten akarjátok, a saj el tudjon lazulni, akár igyatok meg előtte valamit, de egy masszázs is jó ötlet lehet. Ha fejben készen áll a nő, csak akkor lesz értelme, különben nem fogja élvezni. Ja, és azért ne hagyjuk figyelmen kívül a férfi méretét sem....neked meg nagyon észen kell lenned és tudnod kell rá figyelni maximálisan, lassítani akkor is esetleg, amikor annyira kész vagy, hogy alig bírsz magaddal...

2018. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!