Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyenek az ágyban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyenek az ágyban a kisebb termetű (és kisebb szerszámú) srácok? Biztos van köztetek, akinek nem nagy gorilla párja van.

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy ugyanolyan élvezetes a szex vele, mint egy nagyobb szerszámú, erősebb férfivel? Tudom, ha szerelmes az ember, akkor nem érdekelnek ezek a dolgok. Csak mégis kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2018. jan. 20. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem! Semmi köze a testalkatának a pénisze méretéhez..
2018. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt a testalkatnak a világon semmi köze a pénisz méretéhez, másrészt pedig a gorilláknak teljes izgalmi állapotban átlag 3-4, ritkán 5-6 centi hosszú a "szerszáma". Úgyhogy tényleg csak remélni tudom, hogy van, akinek nem egy gorilla a párja.
2018. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de azért valamennyire sejthető a magasságából, meg az alkatából, hogy kb. mekkora lehet neki. Vagy akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy amelyik fiúnak az átlaghoz képest kisebb volt a szerszáma.
2018. jan. 20. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Vagy tévesen sejthető. Egy alacsony vékony fiúnak is lehet nagy szerszáma, míg egy kigyúrt 2 méteres állatnak is lehet átlagos. Baromira nem ettől függ.

A kérdés úgy helyes, hogy milyenek az ágyban a kisebb szerszámú srácok, valamint milyenek a kisebb termetű (test) srácok? A kettőt teljesen külön választva. Vagy pedig egy speciális esetet kérdezel, hogy milyen egy kisebb testtermetű, kisebb pénisz méretű srác az ágyban:D

2018. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Páromnak (aki 192cm és 110kg) kb 13-14 cm a pénisze, viszont vastag.

Már 8 éve vagyunk együtt és vele a legjobb a szex!

34N

2018. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jobbikostibi ***** válasza:
80%
Férfiként válaszolok neked: a nagy mellű lányok látványra izgatóbbak, és ezzel ki is mereült az "előnyük". A nagyobb méret jól néz ki, de baj lenne, ha csak ezen múlna,
2018. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal jobb volt kis péniszű férfivel szexelni, mint olyannal, akinek már 17-20 cm hosszú, és kifejezetten vastag farka van. A kisebb péniszen könnyebben és bátrabban mozogtam, jobban el tudtam engedni magam, mert tudtam, hogy nem okoz fájdalmat. Orgazmusom ugyanakkora volt kis péniszű és nagy péniszű partnerrel is. Ja, és az is a kisebb péniszű mellett szól, hogy elképesztően könnyű volt a kb 13 cm-es farkat tövig bekapni, és hosszasan kényeztetni orálisan. Számomra egyszerűbb kis mérettel lenni, mint nagyobbal, mert hiába figyel oda egy nagy péniszű férfi, a nagy, vastag pénisz bizony tud kényelmetlenséget okozni véletlenül is.
2018. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!