Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert erzem jobban gumiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem jobban gumiba mint gumi nelkul? 19/N

Figyelt kérdés

Eddig baratommal gumi nelkul voltunk egyutt, viszont adodott egy kis problema es atvaltottunk gumira. (Nem terhesseg vagy betegseg miatt)

Viszont!!

Ami erdekelne engem, es legyetek szivesek normalis valaszt irni a kerdesemre!

(Gyogyszert is szedek am)

Szoval..

Ha gumi nelkul megy el bennem a baratom azt nem szoktam erezni az ondon kivul hogy pattogna ("mozog") a farka..

Viszont gumiba meg erzem hogy pattog tehat elment.

Mi a 2 kozott a kulonbseg? Nem epp gumi nelkul kene erezzem hogy elment?


2018. jan. 19. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudok gondolni, hogy a gumi pereme picit szorítja neki tőben, emiatt visszafogja a vérkeringést, magyarul több vér reked meg neki benn, és emiatt " rángat " jobban.
2018. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami ennyivel több vért tart benn, az azért már nem kicsit szorít :D
2018. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak férfiként erre tudok gondolni. Legalábbis egyik volt barátnőm valami elképesztő szinten képes votl szorítani, nos Ő pont ilyen hatást váltott ki, hogy mindig mondta ha rászorít akkor úgy érzi hogy én is sokkal erősebben mozgok benn, nem csak hosszanti irányban.
2018. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az lehet. Mert hosszusagra jo a gumi ra, viszont vastagsagra nem. Mert ez 52mm-es gumi (asszem) es neki azert joval vastagabb:) . (Ezt nem dicsekvesbol irtam)

Koszonom a segitseget! <3

2018. jan. 19. 02:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jóval vastagabb mint 5,2cm? Az igen...
2018. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!