Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Férfi támogatás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Férfi támogatás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagy szükségem van a pénzre, de munkát nem találok.

Mennék én gyári munkába is , de sajnos nem vagyok alkalmas az orvosin azonnal elutasítanak.

Jött egy olyan ajánlat,hogy egy 30 éves férfit támogatok pénzért, de félek belemenni mert félek, hogy emiatt nem lesz családom stb.

Volt már valaki ilyen helyzetbe? Ha,igen es bele is ment , most van normális kapcsolata,családja?

19/L


2018. jan. 18. 20:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Korosan sovany vagyok. Egyszeruen megitelnek, hogy ugyse birnam stb.
2018. jan. 18. 20:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg gyártósori munka van, ahová nem szükséges komoly fizikai erőnlét. Csak keresni kell. Kitartóan. Vagy ott a Posta, esetleg a BKV.
2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a dugást hogy fogod birni? Irodai munka? Ott ülni kell.

Inkább az a baj, h sok pénzt akarsz eröfeszités nélkül. Nem gond az, csak be kéne vallani magadnak is.

2018. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesco kasszás, takarító, mosogatólany, babysitter. Annyi minden van. En is ennyi idős lány vagyok, es suli mellett is tudok ilyen kis alkalmi melokat vállalni, hogy legyen valamennyim. Soha az életben meg se fordulna a fejemben, hogy a baratomon kívül más alá feküdjek. Nemhogy pénzért egy 30 eves manussal. En is 163 cm vagyok, meg 49 kg, es a fenti munkakat mar megjártam az elmúlt három évben. Legyen benned tartás. Eléggé vissza tud élni ezzel a pasi, főleg, hogy csak 19 vagy. Másrészt ez hogy venne ki magát ha egyszer lesz valakid es elmondod neki? Vagy titkolózol majd? Ha el tudsz számolni majd a lelkiismereteddel, hat nem tartunk vissza, de valószínűleg te jársz vele rosszul.
2018. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pillanatnyi megoldás.

De most próbáld használni az agyadat!

Ez a 30 éves pasi nem fog támogatni örökké. Neked viszont örökké szükséged lesz pénzre. Igaz, hogy zeng tőle a média, hogy munkaerő hiány van, de te nem kellesz sehova.

Vajon mit is fogsz csinálni? Hát, nem is tudom. Mondjuk odatartod másoknak is a csontos se.ggedet.

Ezt tudod csinálni pár évig. Rendes párkapcsolatod az életben nem lesz, úgy meg fogsz undoridni a férfiaktól. Munkád se lesz. Egy 25 éves ku.rva már öreg.

2018. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
dickh XDD te mekkora k*vajol vagyol
2018. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kovpet ***** válasza:

Sovány vagy, ezért nem akarsz melózni? Az komoly.

Nekem meg barna a hajam, most indokoljam ezzel, ha nekem is büdös a meló? :)

2018. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!