Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak ha mar alig birom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha mar alig birom?

Figyelt kérdés

A baratnomet egy honapja nem lattam, most olyan tavkapcsolat szeruben elunk de nemsokara jon haza. Nem szokott ilyen lenni, de mostmar baromira kivanom a szexet. Sajnos o nem igazan vevo az ilyen webcamsex-re emiatt az is ugrott, szeretem ot de mar magyon hianyzik a szex. Gyakran nyulok magamhoz az utobbi 2,5 hetbe, de unom mar magamnak csinalni, egyszeruen hianyzik a punci.

Mit csinaljak? Normalis valaszokat szeretnek kerni.

Nem igazan csalnam meg, de valamiert vagy hormonalisan vagy valamiert olyan kanos vagyok mar, hogy folyamatosan sexelnek, es az inger jon.


Koszonom a valaszokat!



2018. jan. 16. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
akkor marad az xvideos
2018. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Fizess be egy sos franciára
2018. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne valami szep dolog, de mar tenyleg nagyon kene valami mert nagyon feszul mar a szerszam...
2018. jan. 16. 18:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Leginkabb a lanyok erdekelnek, hogy ok mit ajanlananak, ha ebbe belegondolnak
2018. jan. 16. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Hat attol fugg, mikor talalkoztok megint. Ha mar csak kis ido, bird ki
2018. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Tessék válasz egy nőtől: vezesd le máshol a feszkót, sportolj például! Ha kihajtod magad, meg se fordul a fejedben a szex! Vagy verd ki, jobbat tényleg nem lehet tanácsolni! (De ne csald meg a barátnődet és ne prostizz! )
2018. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Én ilyen esetben adnék a páromnak egy teljes nap bűnmentes kimenőt amiről beszélni sem kell. Ha kihasználja, kihasználja, ha nem, nem. De persze a legtöbb nő ezt nem teszi meg. Sok nő már attól is idegbeteg módon féltékeny lesz hogy csak ránéz a pasijuk egy lányra, lehet az gyerek, felnőtt akár öregebb.... A pasik körében az a menő hogy sok bomba csajt megdöntenek. A nőknél fordítva van. Minket elítélnek ha kiderül hogy a két kezünkön nem tudjuk megszámolni a partnereinket. Visszatérve. Erre nincs jó megoldás. Vagy megvárod a barátnőd, vagy megcsalod. Ez rajtad múlik.

20/L

2018. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt ki kell bírni, ennél lesznek majd hosszabb időszakok is (terhesség és szülés környéke, stb), kezdj lassan hozzá szokni, 1 hónap nem annyira hosszú idő.

koncentrálj a visszatérésére és addig marok marcsa a megoldás.

2018. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Ennyire nem bírsz a pö___öddel? Én is volt,hogy hosszú ideig nem láttam a barátomat. 2 hónap. De kibírtam szex nélkül. Pedig nekem is voltak nőként olyan napjaim amikor nagyon kívántam. Mégsem fordult meg a fejemben hogy megcsalom vagy webcamsexezném kéne vele. Kibírtam. Maszturbáltam vagy más elfoglaltságot találtam ki magamnak. Különben sem érek rá egésznap felizgulva lenni és csak a dugásra gondolni amikor melózom,mindig tevékenykedem, lefoglalom valamivel magamat. Ennyire ne legyél egy primitív ösztönlény! Az én barátom is kanos volt bizonyára,mondta is,hogy hiányoztam neki meg a szex velem. Bepótoltuk,de simán kibírta. És ha majd terhes lesz az asszony? Vagy pl kb a halálos ágyán fekszik annyira beteg vagy kórházba került és sokáig bennt fekszik? Akkor majd félre kef__sz? Hát hajrá! Ba**om!
2018. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Én azt gondolom egy normális vagy annál nagyobb étvágyú férfit nem illendő hónapokra teljesen magára hagyni és elvárni tőle, hogy ezt szó nélkül tűrje. Viszont az sem megoldás, hogy valaki mással csinálod (kivétel persze ha a barátnőd ezt elfogadja, de ez nagyon ritka.)


Szerintem ki lehet bírni távkapcsolatban, de minden létező módszert meg kell ragadni arra, hogy egymásnak örömöt okozzon egy férfi és egy nő. Ilyenkor nem nagyon van az, hogy ő nem szereti a netes szexet. Senki nem szereti, ha van helyette élő, de azt gondolom illendő lenne némi rugalmasságnak lenni ilyenkor egy nőben. Akár csak küldeni egy-egy szexi képet, üzenetet amivel a pasi könnyíthet magán. Hosszabb idő alkalmával apró ajándékokat is lehet küldeni postán, pl. egy használt ruhadarabot, ki-ki vérmérséklete szerint. Ha a nőnek nincs igénye rá, akkor neki nem kell kamerába maszturbálni, de kedves és udvarias dolog ilyenkor felizgatni a pasit, mert távolról és segíteni neki levezetni a feszültséget.


Én azt javaslom, hogy beszélj vele és mondd el neki mennyire feszít a vágy, hűséges vagy hozzá és ezért csak ő tud rajtad könnyíteni egy picit, legyen kedves és próbáljon meg veled foglalkozni.


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy fizikailag ki lehet bírni ennél többet is kényszerhelyzetben, de úgy, hogy gyakorlatilag mindenhonnan ömlik a szex ránk elég nehéz feladat kibírni elélvezés nélkül. Biztos vagyok benne, hogy egy aranyos és kedves barátnő megérti ezt és segít.

2018. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!