Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Hogyan alakult ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Hogyan alakult ki?

Figyelt kérdés
Olyan lányok válasza érdekel akik szexkapcsolatban vannak! Arra lennék kíváncsi hogy hogyan alakult ki nálatok ez a kapcsolat? Valamint mi a fontos nektek ebben a kapcsolatban?Esetleg több emberrel tartotok ilyen kapcsolatot? Részletes leírást kérnék korral ha lehet mert szeretnék én is már egy ilyen kapcsolatba belemenni és kíváncsi vagyok a menetére. Unom már a kézimunkát.Köszönöm előre válaszotokat! 26F
2018. jan. 16. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Megismerkedtem egy számomra vonzó sráccal a suliban és vele van szexkapcsolatom. Sem ő, sem én nem akarunk komoly kapcsolatot és ez így pont jó. Ne lóg a nyakamon, nincs féltékenykedés stb. Heti 2-3 alkalommal találkozunk. Mellettem azzal találkozgat akivel akar és én is azzal találkozok akivel csak akarok. Mi fontos nekem ebben a kapcsolatban? Semmi! 19/L Mellőzzétek a privátokat
2018. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédomba költözött néhány fiatal srác.

Összeismerkedtünk, összejárogattunk, és úgy alakult, hogy az egyikükkel több lett köztünk. Mellette másokkal is “ismerkedem”.

Mi fontos nekem ebben a kapcsolatban? Semmi. Jó a szex, és kész.

Az ilyen kapcsolatnak nincs menete. Vagy kialakul, vagy nem.

35/N

2018. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt párom vitt el régebben swinger klubba, ami az elején furcsa volt, de nagyon hamar megszerettem. Miután szakítottunk és magányos voltam, volt, hogy egyedül vagy barátnőmmel elmentünk. Ott ismerkedtem meg egy idősebb férfival aki szintén szingli és hát kialakult. Semmi komoly, csak összejárunk néha és mindig együtt megyünk klubbozni.

Másik barátnőm meg éppen a tanulmányaival van elfoglalva és ahogy mesélte, az egyetemen nagyon sokan szexkapcsolatban élnek, szinte mindenki mindenkivel és ő is kipróbálta már a legjobb pasikat az egyetemen. Elmondása szerint mostanság mindenki ezt csinálja, az egyetemen szinte mindenki szexel mindenkivel.

28 Nő

Nem kérek privátot!

2018. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik egyetemi csoporttársammal vagyunk szexkapcsolatban. A suliban, a szünetekben már sokat beszélgettünk, jól kijöttünk, és kölcsönös volt a vonzalom is. Egyszer egy egyetemi buliban megcsókoltuk egymást, igaz, volt bennünk egy kis ital is, de még a buli után lefeküdtünk egymással. Jó volt, élveztük, aztán még 1-2 alkalommal szexeltünk, és abban maradtunk, hogy most kapcsolatra egyikünknek sincs szüksége, úgyhogy most ebben a szexkapcsolatban vagyunk. :) 20/L
2018. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alá natúre megmondtam hogy nem akarok komolyat.

Ha neki így jó akkor ok. Ha nem akkor ne is próbàlkozzon.

34n

2018. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hahahaha szeretnel ilyenbe belemenni. egyik lany se fog veled szexelni erzelmek nelkul. hacsak nem kinalsz vmi mast... vagy fizetsz egy prostit.

-lehet az eszmeletlen szex ! nyalni tudni kell az tuti !!!


szoval nekem tobb is van !


- az egyikkel egyutt lakom, neha rendel kajat filmezunk osszebujunk, ergo nem kell kimozdulnom a hazbol, es konnyit rajtam, ...


- a masikat most akarom kidobni, mert semmi haszna nincs !!!!! nem akar baratnojenek. figyelmetlen, nem igazan erolteti meg magat a szexben....

miert is tartsam ? meg is tarthatnam, de kozben kozolte, hogy nem akarja, hogy mas ferfiakkal is legyek de a bnojenek sem.

hozza tul flortolos ... mikozben csak szex.... a szex se olyan eszmeletlen ....


- a harmadik nagyon ritka kb 2-4 havonta... ismerem 2 eve kapcsolatnak indult, aztan elhagyott majd visszatert az eletemben... kb az onbizalmam miatt, mert kidobott. aztan mindig ertem jott kocsival , eszmeletlen az agyban ... olyan orgazmusaim vannak hogy ohh jajj !!! figyelmes !!!!

jokepu ! gazdag ! apolt ! igazabol klasszisokkal jobb nalam, es nem is ertem, hogy miert akar meg velem lenni neha...

szoval en hozza kepest egy csoro csunya lany vagyok... valahol tudom, hogy sose lenne koztunk semmi, sem tarsadalmilag sem kulsore nem illek a korebe megis hercegnonek erzem magam mellette ! igy nem banom magam hasznalni, mert ha csak azt a kis idot kapom az eletebol azzal is beerem, meg az eszmeletlen orgazmusokkal ! :)

2018. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Sajnos nekem kimaradt az életemből az egyetem technikusi vizsgám után már mentem dolgozni.
2018. jan. 16. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem csak egyetemen lehet szexelni, és ott se szexel mindenki mindenkivel. Persze nem azt mondom, hogy nem fordul elő, de azért túlzásokba se essünk. Az is egy urban legend, hogy itt senki nincs komoly kapcsolatban... és ezt egyetemistaként írom, ráadásul úgy, hogy elég bulizósak itt az emberek...

Na, de elég az offolásból. Nekem nem lebeszélt szexkapcsolatom van, de mindig az ágyban kötünk ki. Őt buli(k)ból ismerem, meg tágabb értelemben benne van a baráti társaságomban. Sose terveztünk el semmit, csak kialakult. :D

2018. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom amúgy mire fogni hogy miért nincs nekem se ilyen kapcsolatom. Most nem nagyképűségből vagy hogy fényezzem magam, de nem tartom magam egyáltalán gáznak. Elég sok lány ismerősöm van akikkel jóban vagyok nagyon. Valamiért alapból kijövök jól a lányokkal. Csak amióta dolgozom valahogy megszűntek a beszélgetések eltávolodtunk egymástól ők is dolgoznak. Napom kb hétköznap úgy néz ki hogy reggel elmegyek este 5 körül haza érek, készülök össze a másnapra és már este 7 :D Nagyobb energiát kellene belefektessek az egészbe?
2018. jan. 16. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyilván nem jön össze, ha nincs is szabadidőd. :'D És szimpla beszélgetéssel nem fogsz előrébb jutni, csak ha teszel valami egyértelműbb lépést.
2018. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!