Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan frusztrált vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan frusztrált vagyok szexuálisan. Mivel lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés
Volt már egy kapcsolatom, ahol rendkívül fiatalon ismerkedtem meg a szexualitással, egy nálam idősebb fiú közvetítésén keresztül. Minden tökéletes volt ezzel a kérdéssel kapcsolatban, ám később elhidegültünk egymástól és szakítottunk. Már akkor észrevettem hogy valami nem stimmel. És azóta egyre rosszabb. Önkielégítést minden nap végzek. 1-6 alkalom közötti érték szerint. De egyszerűen mostanában sehogy sem tudok segíteni magamon, ez valahogy kevés. Az óráimon, evés közben, amikor a barátaimmal vagyok vagy csak amikor sétálok az utcán a szexualitáson gondolkodom, ami valljuk be sokszor kellemetlenné teszi az életemet. Alkalmi partnerre nem vágyom, amíg nem jön az igazi. Én igazából abszolút hiszek a pszichológiai folyamatok segítségében és a placebo-hatásban. Tudnátok-e ajánlani valamilyen blogot/könyvet/videót, ahol ezzel kapcsolatban adnak tanácsot? Ti tudtok-e valami "nyugtató módszert" javasolni, amivel kordában tarthatom ezeket az aktív, zavaró jeleket? 18/L
2018. jan. 15. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sporttal többre mész mint az önsegítő szélhálmoskodásokkal.
2018. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Félek tőle ilyen hormonszinttel nincs az a módszer ami segít rajtad. Attól tartok csak párkapcsolatban lesz harmonikus neked egy olyannal aki bírja tartani a tempót veled. Fiatal lány vagy, nem hiszem, hogy gondot okoz találnod valakit. Valaki aki normális, tehát nem kell akárkivel összeállni.
2018. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább keress párt magadnak, mielőtt elhidegülsz. Előfordulhat, hogy ilyen frusztrált állapotot az követ, hogy az agyad aszexuális üzemmódra kapcsol. Ez néha megtörténik emberekkel, akik sokáig elfojtják a vágyaikat. Nem ártalmas ugyan, de nehéz kikászálódni belőle.


Itt van az internet, sok társkereső...a való életben rendezvény rendezvény hátán. Legyél nyitott, kedves társaság, és akkor biztosan találsz valakit.

N.

2018. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress egy partnert.
2018. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Totál igazad van ha nem akarsz érzelem nélkül szexelni. Csak kiégsz. Ha olyannal szexelsz akit szeretsz is az az igazi.

Először is nézz valami szuper segédeszközt pld wonamizer, vagy vibrátor. Az nem fog múködni ha teljesen elnyomod a szexet.

Vannak technikák amivel megtanulsz koncentrálni, lazítani: pld transzcendentális meditáció , autogén tréning. Ezek nagyon sok dologra jók, olvass utána, a netről le lehet tölteni és meg lehet tanulni.

Aztán amikor találkozol az igazival akkor ne fogd vissza magad a szexben, adj bele apait, anyait.

2018. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsó válaszadónak pedig rendkívül hálás vagyok a tanácsokért!

2018. jan. 15. 23:57
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
A transzcendentális meditáció és autogén tréninget én nem javasolnám. Hókusz-pókusz, éppen hogy csak varázspálcát nem vesz hozzá a kezébe, aki csinálja.
2018. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

7-es

Ha halvány lila fingod nincs mi az ne mondj róla véleményt. Az autogén tréninget 30 éve csinálom. kitünően müködik. Ha valaki naponta csinálja már az első nap van hatása de igazán csak 3-6 hónap alatt tapasztalja meg a csodát.

2018. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Nem látom rajtad, hogy valami fantasztikusan jó ember lettél volna tőle. Ha így beszélsz egy teljesen ismeretlennel, hogy "halvány fingod nincs", akkor jobb ember nem lettél tőle. Én mondjuk előre számítottam az ilyen reakcióra. Valahogy nem győztél meg a reakcióddal. :) 30 év alatt nem lettél olyan kiegyensúlyozott, kedves ember, hogy példát vehetnék rólad. :)
2018. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az kell még a föld bolygóra, még egy flusztrált futó picsa. :-) inkább kefelj, ha azt akarsz.
2021. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!