Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek hányszor áll fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hányszor áll fel ha a barátnőtökkel vagytok? L

Figyelt kérdés
Ha együtt vagytok , találkoztok történik valami odalent? Könnyen felizgultok? Mivel tud a legkönnyebben felizgatni? Mi az a legkissebb dolog? Mindig van szex? Stb
2018. jan. 14. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges férfi minden kapcsolat elején, könnyen izgalomba jön. Nem túl sok motiváció kell hozzá. Azután lassan ez múlni fog.

F

2018. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Plusz összeköltözés után amikor folyamatosan ott van a nő akkor azért lentebb megy az izgalom. Nem múlik el, de elég nehéz lenne úgy létezni egy lakásban egy nővel, hogy folyamatosan állna.
2018. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején, illetve randikon már egy csóktól is állt, vagy ha hozzám ért. Ha súgott valami izgalmasat mondjuk a buszon, célzott a szexre. Elég volt ennyi.

2 év után, nem áll fel, ha tangába behajol előttem, akkor sem.

2018. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az exemmel szinte mindig. Elég volt a pólóját levennie és már állt, mint a birodalmi ágyú. Ő nem kívánta olyan sokszor mint én, de olyankor lenyeltem a békát. Viszont mikor ő kezdeményezett és láttam, hogy kíván engem az olyan szinte felizgatott, hogy üveget lehetett volna karcolni a "főnökkel".
2018. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy nem,csak ha szeretkezünk.Olyan van ,hogy pl.látom fürdeni vagy kevés ruhában és beindít.
2018. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleinte már akkor is felállt, ha megölelt vagy csókolóztunk. Amikor összecuccoltunk, akkor egy idő után lecsökkent az aktivitás. De ez kb természetes dolog, mert megszoktuk egymást napról napra.
2018. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sosem voltam könnyen felizgulós típus inkább hangulatfüggő, van hogy ha már csak rá gondolok akkor is áll van hogy meztelenül fekszik rajtam és még úgy sem csak ha kezelésbe is veszi
2018. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Judit58 ***** válasza:

A párommal 12 óra alatt 12 szer:)

az már jó ..nem?

2018. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A párom elég ha hozzám ér úgy.,és mar beton :D de énd odavogyok mideniért, és már több mint 6 éve. Űgy, hogy ez vonzalom kérdése és, hogy menyire jönbe a csaj teste, es úgy az egész énje
2018. jan. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!