Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés

Én nagyon perverz vagyok és azt vettem észre h sok fiúnak nem jön be!

19\L



2018. jan. 8. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed alapján max. 12 éves fiucskának gondollak.
2018. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Ok! Imádod! De tudsz-e vele bánni?
2018. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj, ha nem az a kérdező akinek mondja magát, a kérdés attól még ugyan úgy kérdés marad.

Amúgy szeretem (ha nincsenek undorító fétisei).

2018. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, a legjobb egy perverz lány. :)
2018. jan. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor te nem perverz vagy, csak nagy az étvágyad...ez annak jön be, aki szintén egyfolytában dugna. Vannak ilyen férfiak.
2018. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szereted a f..szt, de hova hogyan? Az hogy sokat szereted, csak a nagy sexuális étvágyadat jelenti. De igazábol egyikkel sincs baj, sot, inkább imponálo.

26F

2018. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nice try


a pasik addig vágynak erre, amíg nem hozza össze őket a sors egy perverz lánnyal.

Sokan mondták már magukról körülöttem, hogy perverzek, én mindig hallgatok és mosolygok ezeken, de érdekes, hogy egyikkel sem futottam még össze orgiákon, szex klubbokban és swingerben... :)

2018. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a perverz lányokat. :) (Persze normális keretek közt, találkoztam egy-kettővel, akiket pszichiátriára utaltam volna, olyan beteges dolgokat akartak... :D )
2018. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hááát, nálam nem lehet eléggé perverz egy lány :-)

Bármi jöhet, ami élvezetből és vágyból jön.

Amiket kizárok, drogozás előtte közben és a verés agresszivitás.

Ezenkívül bármi, megihat egy üveg bikavért, vagy bármit, ha úgy érzi jól magát, hát hajrá :-)


Volt ilyen bnőm 10-enéve,aki 3-4 havonta otthon, csakis otthon elkezdettt inni, a max. 1 üveg Martini és fél üveg Bikavér.


Na ilyenkor kb félóra múlva, úgy ahogy ült lecsúszott a fotelban és elindult belőle minden lyukából valami, én meg letoltam a nem kicsi farkamat a torkán, ő meg pisilt vagy fél percig egyfolytában.


Igen, tudom, mot mindenki megbotránkozik, DE :

Mindezt 3-4 havonta átélni azzal, akit imádunk, mindenestől el-befogadtunk magunkba, na az a nem semmi.


Hát hasonlókra mind a mai napig vágyom valakivel.

Ennyi

2018. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!