Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi, aki a tudtomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki a tudtomra adja, hogy benne lenne a szexben velem, annak gondolatban 100%, hogy már "megvoltan"?

Figyelt kérdés
Férfiak, hogy van ez nálatok? Minden nővel elképzelitek a szexet, aki tetszik nektek valamilyen szinten?
2018. jan. 8. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, elegendő ha egy pasi 5 percet beszélget veled, és már biztosra is veheted, hogy gondolatban megvoltál neki.

A férfiak már csak így működnek :)

2018. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, rendszeresen szexelek, de ezt egy nettó baromságnak tartom. Ráadásul a hétköznapi helyzetben a nők nagy része nem dögösen öltözködik. Aki egy nap folyamán mindenkit meghágna, az súlyosan ki van éhezve vagy nem bír a hormonokkal.
2018. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"azokkal a lányokkal is el szoktátok, akik nem nagyon tetszenek, csak kicsit?"


Mint írtam nem mindegy, hogy hány éves az illető, de mint harminc feletti, tanúsíthatom, hogy igen, ha valaki tetszik, azzal egy fantázia erejéig elgondolkozik az ember, és ahogy írtam, most nem egy forgatókönyv, hanem olyan "daydreaming" 5 percig.


Az, hogy csak kicsit tetszik: A lányban kell valami ami megfog. Ismeretlenekkel ez kicsit könnyebb, mert a képzeletben ő tökéletes, míg ha már jobban megismered, lehet nem tetszik. Kell valami apróság, valami tényleg apróság amitől elakad a lélegzeted. Nálam volt már ezer ilyen, egy szép nyak, egy csodaszép szem, különleges haj, feszes fenék vagy mell, akármi.

Tapasztalatom, hogy ha már jobban ismered a másikat, sokkal nehezebb ez. És 30 felett pedig annyira válogatós lettem, hogy azt sem tudom felfogni, hogyan találtam meg a feleségemet. Mert a legtöbb lányt elküldeném.


De ki tudja, lehet olyan "ha már egyszer megkóstoltad a jót, azután már nem adod alább" dolog ez.

2018. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!