Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a szexet a fiúk testalkata?

Figyelt kérdés

A kérdésem fokepp lanyokhoz szol. Mennyivel konnyebb izmos, kisportot testtel ravenni titeket a szexre? Vagy estleg van akinek nem ez számít?

Elore is koszonom a valaszokat!


2018. jan. 7. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

sztem mindenkinek számít. ahogy egyszer egy bnőmmel beszéltük, egész más élmény egy szép szálkás, kockapocis srácot leszopni és közben végigtaperolni a szélp testét :)

de ez elég egyértelmű, nem?

2018. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Izmos és a vékony srácokat Jó! A kövéreket még szopja le a hóhér.
2018. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
nekem bejönnek az izmos srácok tehát egy kidolgozott testű könnyebben rávesz mert jobban beindulok
2018. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Fiúként írom: ugyanannyira számít nekik, mint nekünk a lányok testalkata

18/F

2018. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy számít. Alkalmi vagy szexkapcsolatnál mindenképpen ez a lényeg. Komolyabb kapcsolatnál már az érzelmek is közrejátszanak, de nyilvánvaló, hogy egy szép test izgalmas is.
2018. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Sajna a kigyurt pasik nem a szerszámra gyurnak emiatt az kisseb és én nem tudom elképzelni kismérettel a szexet mert mem okoz örömet se és nem is izgalmas

De minden nő álma egy nagy kemény farok

Nem a test számit szekszben hanem a szerszám

2018. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mivel vékony, rendszeresen sportoló lány vagyok, így alapból csak szintén sportos, izmos pasikkal szoktam szexelni. Nyilván az ilyen pasik bármikor bármelyik ujjukra találnak nőt, nemis értem a kérdésed lényegét :D

21N

2018. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
#6 😂Le ne szakadjon a plafon egy ekkora értemetlen kommenttől. Te vagy egy kövér pasi vagy, aki leszólja irigységből az izmos pasikat, vagy egy kövér nő, aki soha nem volt még ilyen pasival. Nekem pont az a tapasztalatom, hogy a legtöbb sportoló pasinak nagy a farka is.
2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A felteertesek elkerulese erdekeben azert irtam ezt a kerdest, mivel par evvel ezelott olyan 15 eves koromban elkezdtem edzeni, odafigyeltem a kajara, es nagykepuseg nelkul mondhatom hogy eleg jol neztem ki, megsem akart egy lany sem leszopni, (vagy csak en nem tudtam rola). Minden fiu eleteben ez az idoszak amikor szeretne baratnot, tartos kapcsolatot, de akkoriban soha nem laptam meg. Nem voltam se nem magabiztos, nem voltam félênk. Ugy latszik nem jo helyen kerestem a lanyokat ;)
2018. jan. 7. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen itt csak bombanők vannak, akik egyfolytában izmos pasikkal dugnak... hülyítsétek azt a bizonyos embert :D
2018. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!