Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor először ujjaztá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor először ujjaztátok magatokat az fájt? És ha igen mennyire?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyáltalán nem fájt. Nagyon nedves voltam.

(Priviket nem kérek köszi!)

23N

2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Akkor valamit igen szarul csinálsz, ha fáj...
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sem fájt. Kontrolálható..
2018. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam, csak kiszeretném próbálni...
2018. jan. 4. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
1-es válaszoló vagyok. irtam hogy nem kérek priviket. még is kaptam hármat.nem mutatok meg senkinek semmit. aki meg írta hogy ez nem kivánságműsor azt tiltottam. sajnálom ha ennyire szánalmas életed van. pussz neked is!
2018. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%

"1-es válaszoló vagyok. irtam hogy nem kérek priviket. még is kaptam hármat.nem mutatok meg senkinek semmit."


És akkor mivan, ha kértél valamit? Amúgy aki írt neked igaza volt, ez tényleg nem kívánságműsor. Ez egy ilyen oldal, lehet privátot küldeni, nem tilthatod meg, ha nem tetszik törölheted magadat. Minél inkább tiltakozol a privátok ellen, annál inkább küldeni fognak, ennyi eszed sincsen? :D

2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Jó csak unom már a sok kiéhezett beteg embert. Azért próbáltam jelezni hogy úgysem írok vissza.
2018. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen

Hát annyira hogy azóta se csináltam és mai napig kellemetlen ha párom próbálkozik

2018. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

8. Mi is jelezzük akkor, hogy úgyis írni fogunk.

Üdv, egy szánalmas kiéhezett beteg ember!

2018. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
#9: Szerintem az aláírásod alapján neked pszichológus kéne és akkor nem itt rontanád a levegőt. Beteg állat..
2018. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!