Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm mit fog szólni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mit fog szólni ha azt mondom oral közben nyalja a fenekemet?

Figyelt kérdés
Nem merem felhozni ezt a témát
2018. jan. 4. 10:52
 1/8 anonim válasza:
36%
😂😂 Te beteg vagy
2018. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Azt hogy akkor előtte strap-on lesz
2018. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, de gyere vissza mesélni! :)
2018. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk kellene tudni, hogy a te barátnőd mit szól ehhez? Ezzel azt feltételezed, hogy mi ezt már megtettük a barátnőddel :-P

De, ja nekem alap, mert szeretem, ha nyalják. Eddig mindegyik első szóra (sőt általában szólni sem kellett) csinálta lelkesen ...

2018. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem nyalnám azt amin sz@rsz az tuti!!
2018. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez ma már alap, nem tudtad? 😂😂😂
2018. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot: azért ne úgy hozd fel, hogy "nyald a fenekem"... Inkább hozd fel nem-szexuális helyzetben, mint beszélgetési témát, hogy ő mit gondol erről, taszítja-e a gondolat, vagy esetleg kipróbálná-e, mert téged érdekel. Szóval ne jelentsd ki, meg parancsolj rá, hanem beszéljetek arról, belemenne-e.
2018. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam a párom fenekét nyalni, de ő is az enyémet.

Nálunk úgy történt, hogy a párom hanyatt volt, én játszottam a heréivel és picit lejjebb vándoroltam, megnyaltam a heréi mögött és kérdeztem, hogy mehetek tovább? Mondta, hogy igen persze.

De az esetek nagy részében ha új dologra kerül sor nem szex közben hozzuk fel, hogy ne akkor legyen meglepetés vagy kínos pillanatok.

27/N

2018. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!